general mobile YARDIM ?

Kodla Büyü

06Davut

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
General Mobile 4g Dual telefonda çektiğim fotoğrafları otomatik hafıza kartına atmak istiyorum.
dahili hafıza dolmak üzere görünüyor yolu bulamadım.

General mobile kullanan sayın hocalarım ne yapmak gerek.

Kayıt yerini değiştirebileceğin başka bir fotoğraf çekme uygulaması dene sayın hocam. Baktım benimkinde öyle bir ayar bulamadım. Zaten pek bir işlevi de yok kamera uygulamasının.

diğer kamera programlarını da yükledim ama yine cep telefonunun hafızasına yükledi ayarlardan bir yerden ama bulamadım.

teşekkürler hocam ama indirdim de arşiv hasarlı hatası alıyorum

Winrar versiyonundan kaynaklıdır hocam. Bunu dene

Ekli dosyalar

• Snap Camera 8.7.7.zip
    4.7 MB · Görüntüleme: 10
@faruk55 hocam Snap Camera'yı yükledim, ayarlardan kayıt yerini de ayarladım. Ancak "Kamerayı kullanmadan önce USB bellek ekleyin" şeklinde bir hata veriyor. Bilginiz var mı bu konuda?

Hocam bende gm8 64gb lık telefon var. Bende buna 64gb samsung marka bir hafıza kartı taktım ve verimli şekilde kullanamdım. Sürekli yazma izni benzeri bir hata verdi. Normal dosya aktarımı bile yapamadım. Dahili hafızam 64gb oluncada kartı kullanma işinden şimdilik vazgeçtim zaten bir çözümde bulamadım. Sizin sorunda böyle bişey olabilir.

Hocam bende gm8 64gb lık telefon var. Bende buna 64gb samsung marka bir hafıza kartı taktım ve verimli şekilde kullanamdım. Sürekli yazma izni benzeri bir hata verdi. Normal dosya aktarımı bile yapamadım. Dahili hafızam 64gb oluncada kartı kullanma işinden şimdilik vazgeçtim zaten bir çözümde bulamadım. Sizin sorunda böyle bişey olabilir.
Anladım hocam. Olabilir. Çözüm bulursam yazarım. İlginiz için teşekkürler.

@faruk55 hocam Snap Camera'yı yükledim, ayarlardan kayıt yerini de ayarladım. Ancak "Kamerayı kullanmadan önce USB bellek ekleyin" şeklinde bir hata veriyor. Bilginiz var mı bu konuda?

tekrar sd kartı seç düzeliyor hocam . ben ilk sd kartı açıp klasör içerisilerine bile girmeden ok. dedim oldu kendi klasorunu oluşturdu.

ÇOK SAĞOLASIN HOCAM DÜZELDİ. bir gün telefonda arayıp bulamadım dı.

Geri