Geyik Zamanı :)

Kodla Büyü

hastasıyız dede 01

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Evet arkadaşlar gemiyi ilk öğretmenler terketti öğretmen olmamıza rağmen siz okulda kalacaksınız dediler, sonra rehberlikçiler e yazı geldi bt rehber olmamıza rağmen siz okulda kalacaksınız dediler, en sonda idareciler de(KAPTAN) terketti gemiyi ama biz yine batan gemide mahsur kaldık, bişey yapamıyoruz malum pek lobimizde yok, en iyisi en iyi yaptığımız işi yapalım diyorum; geyik :)

hortumu musluğa takmak için sayfalarca yaptığımız espirilerden espiri gücümüzü biliyoruz, patlatalım bu başlığı.:D

HERO BTR..
YÜRÜ BTR..
KİM TUTAR SENİ... :p

Sabah giriyorum 9 da 10 da geri çıkıyorum kimse de bişey demiyor demeseler de iyi olur :)

Ben Bilsem öğretmeniyim, bizim durumlar hep karışık. BTR EDN falan yok haliyle bizde, ne girdiğimiz belli, ne çıktığımız. Ek ders desen yaparsanız CANLI yı, alırsınız "CANLI" yı diyor idare. Ama şöyle bir çakışma var, öğrencilerin çoğu, özellikle aynı okulda olanlar, saat 8 buçuğa kadar derslerinin olduğunu söylüyor. Bu durumda bizim planladığımız saatler kendi okullarında dersleri mevcut. Ve haliyle haklı olaraktan bizim kurumun derslerine girmiyorlar. İşler tamamen arap saçı. Bu hafta bir düzen oturtmaya çalışacağız artık, sonrasına bakacağız.

Geyik yapan yok gibi. Satır aralarında geyikimsi sözler var ama. Şimdi, geyikler kış uykusuna yattığı için mi geyik yapan yok? Geyiklerin de mi nesli tükeniyor? Geyikler yapılmaktan usandı mı? Geyikler covid-19 mu oldu? Yapa yapa geyik mi kalmadı? Şimdilik bu kadar nesline kıran giren geyik yeter!

batan titaniğin çalmaya devam eden piyanisti gibiyiz :D
piyanist miydi o ne çalınıyordu filmde :confused:

Bir espiride personel genel müdürlüğünden. Cimerden gelen cevap:
Ekran Alıntısı.PNG

Geri