Giresun

Kodla Büyü
like_heaven' Alıntı:
ben merkez kayadibini tercih edeceğim varmı başka tercih yapacak olan? varsa lütfen yazsın..
Ben Giresun ilçedeyim merkezi düşünüyorum hocam.. TEF liyim. Ticaret yada E.M.L yi düşünüyorum.. Siz de il içi mi istiyosunuz??

Ben de İl dışından merkez Kayadibini tercih etmeyi düşünüyorum. Sizin puanınız kaç hocam? İl içi mi il dışımı isteyeceksiniz?

a.taş' Alıntı:
Ben de İl dışından merkez Kayadibini tercih etmeyi düşünüyorum. Sizin puanınız kaç hocam? İl içi mi il dışımı isteyeceksiniz?
Arkadaşlar Kayadibi İ.Ö.O merkez olarak geçiyor ama tam olarak merkezde değil. Merkezden dolmuş ile gidiliyor oraya haberiniz olsun.. Ben Giresunluyum..

Benim şu an mebbisde görünen 73 ama ben ilköğretim düşünmüyorum. Espiyedeyim ben iki yıldır ilköğretim yetti artık.. Siz hangi ilçedesiniz..

Baksana hocam koca Giresunda yazan 3 kişi çıktık. Nerde bu millet acaba.. Gizliyolar mı nedir kendilerini :)

ben merkezdeyim puanım 66 gazipaşayı düşünyorum. kayadibini düşünen arkadaşlar için söylüyorum çok başarılı bir okul bilgi yarışmalarında genelde birinci oluyor.

böte hocam ... yok hocam merkez beni boğuyor , tirebolu oraya göre cok daha güzel sahili yeter ...

Anladım hocam tercih meselesi tabi. Merak ettim siz hangi ilçederimiz şu an. Ben Espiyedeyim. TEF liyim ama ilköğretimdeyim şu an.

Puanım 66. merkezden gazipaşa ve kayadibini istemeyi düşünüyordum ama sanırım olmayacak bu puanla. Bulancak veya Keşap da olabilir.

erkan_ays' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
erkan_ays' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Bulancak Merkezdeyim ama il içi istemeyeceğim...
Hangi okuldasın hocam

Ticaret Meslek Lisesi
Hocam ben bi ihtimal sizin okulu da yazabilirim. Okulunuz nasıl acaba tavsiye eder misiniz. Öğrenci profili idaresi nasıl..

Öğrenci profili klasik meslek lisesi ama çok fazla sorun yaşamazsınız. Üniversiteye yönelik başarı alt seviyelerde. Meslek eğitimine de ilgi çok fazla değil.

İdare, çok göreceli 8)

DaMieN' Alıntı:
erkan_ays' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
erkan_ays' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Bulancak Merkezdeyim ama il içi istemeyeceğim...
Hangi okuldasın hocam

Ticaret Meslek Lisesi
Hocam ben bi ihtimal sizin okulu da yazabilirim. Okulunuz nasıl acaba tavsiye eder misiniz. Öğrenci profili idaresi nasıl..

Öğrenci profili klasik meslek lisesi ama çok fazla sorun yaşamazsınız. Üniversiteye yönelik başarı alt seviyelerde. Meslek eğitimine de ilgi çok fazla değil.

İdare, çok göreceli 8)
Anladım hocam çok teşekkürler..

Onun haricinde okulun yeri tam ilçe merkezi. Bina olarak sıkıntımız olduğu için ikili öğretim devam ediyor. Şu an hali hazirda, bir ben kadrolu ve bir de sözleşmeli arkadaşım var. Sözleşmeli arkadaşımın eş durumu var ama henüz belli değil. Ders yükümüz 3 öğretmenin ek ders durumunu nasıl doldurur bilemiyorum :mrgreen:

Hayırlısı hocam benim birinci aşamada hedefim merkez. Ama olmazsa diyorum bulancak düşünebilirim. Eğer bulancak yazarsam da ilk endüstri mesleği yazıcam. Orada lise arkadaşım da var görev yapan.

Geri