Girişimcilik Kulübü Evrak ve Dokümanları

Kodla Büyü

hayrettintiryaki

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, Girişimcilik Kulübüne ait evrak ve dokümanlar, plan vs elinde bulunan paylaşabilir mi, şimdiden teşekkürler..

kulup dökümanalrım arasında kalmış.. :D
duvar gazetesinde kullanmıştım..

Ekli dosyalar

• girişim_resimler.rar
    5.2 MB · Görüntüleme: 2,262
  • 0.png
    0.png
    133.2 KB · Görüntüleme: 8,565
teşekkürler güzel bir sunum olmuş fakat genel olarak bu klüple ilgili neler yapabilirim ve gereken evraklar nelerdir bunları öğrenmek istiyorum.Bugün bu klüp bana verildi hiç bir fikrim yok.İnternette girişimcilik dersi olarak geçen bir kaç döküman buldum bu klüp seçmeli ders olarakmı okutuluyor bazı okullarda?

yok mu kimsede plan bana da lazım oldu da hiçbir çalışma olmamış galiba elinde olan varsa paylaşabilir mi

Arkadaşlar girişimcilik seminerinden sonra bize de kulüp açmayla ilgili yazı geldi, kulübü açtık ama, diğer kulüplerde olan çalışma planı ve toplum hizmeti gibi evraklar olacak mı net bir bilgi yok. tek ulaşabildiğim evrak geçen seneye ait sanırım. biraz inceledim ama buradaki bilgilere göre mi kulüp kurulup devam edecek bir bilgim yok. bilgi ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

http://www.samedagirbas.com/wp-content/ ... /samed.pdf

Arkadaşlar girişimcilik dersi yıllık planından yararlanarak bir yıllık plan hazorladım müdür de onayladı... Eğer işinize yararsa ekliyorum dosyayı... Ben de de kulüp dosyası ve aylık rapor eksik malesef :(

Ekli dosyalar

• Girişimcilik Yıllık Plan.rar
    9.9 KB · Görüntüleme: 2,092
Geri