gis yöredışı/gözlemci görevleri

Kodla Büyü

bidene

Süper Üye
Süper Üye
merhaba gis üzerinde
2016 DİKEY GEÇİŞ SINAVI SINAV GÖZLEMCİLİK GÖREVİ 28.07.2016 14:00 01.08.2016 10:00
2016 TEKNİK ÖĞRETMENLER İÇİN MÜHENDİSLİK TAMAMLAMA PROGRAMLARI GİRİŞ SINAVI SINAV GÖZLEMCİLİK GÖREVİ 28.07.2016 14:00 01.08.2016 10:00
2016 KPSS ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ TESTİ SINAV GÖZLEMCİLİK GÖREVİ 29.07.2016 09:05 01.08.2016 10:00
3 adet sınav gözüküyor.
bina salon görevlerinde tercih yok
ancak
sınav görevleri başlığında yöredışı/gözlemci görevleri altında bu sınavlar gözüküyor.
buradan sınav merkezi seçilip ilçe seçimi yapılıyor.
daha önce bu görevleri alan oldu mu. okul seçimi yapılmıyor.

Bu görevlerde tercih işlemi yapılamıyor malesef heralde belirli ünvan sahipleri başvurabiliyor. Bu bir tahmin tabi sadece.

Ünvanım yok,sadece öğretmenim. Gis de il merkezi seçimi yapabiliyorum,okul tercih hakkı yok,işlemi sonlandırıp kayıt yapmadım.Sanırım izinde verirdi.Fakat bu görev niyeyse gözüme ispiyonculuk gibi gözüktüğü için görev istemiyorum.

abtani' Alıntı:
Ünvanım yok,sadece öğretmenim. Gis de il merkezi seçimi yapabiliyorum,okul tercih hakkı yok,işlemi sonlandırıp kayıt yapmadım.Sanırım izinde verirdi.Fakat bu görev niyeyse gözüme ispiyonculuk gibi gözüktüğü için görev istemiyorum.

İspiyonculuk ilginç bir bakış açısı... BU DÜŞÜNCEYLE HAK HİÇBİR ZAMAN YERİNİ BULMAZ!!! başka söze gerek yok sanırım.

ben tercih yapamıyorum kontenjan sıkıntısı diyor sürekli neden acaba.
Bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar.

Gelen UYARI:
Görevli Tercihine Engel Durumlar
Tercih yapabileceğiniz sınav merkezleri için kontenjan yoktur.
Yukarıdaki durum(lar)dan dolayı tercih işlemine devam edemezsiniz.
Tercih Adı:
2016 KPSS ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ TESTİ SINAV GÖZLEMCİLİK GÖREVİ

ortaöğretim kpss gözlemcilik başvurusu açık
fakat ücreti hakkında bilgi sahibi olan varmıdır ?

Haziran 2016 da il içi tayinden dolayı ilçeden, il merkezine tayinim çıktı. Fakat bana ilçede görev çıkmış ilginç olanda görev istemeden. GİS sisteminde de eski okulumun adı gözüküyor acaba görevi onaylasam bir sıkıntı olur mu?

Geri