gizli psikopat

Kodla Büyü
gayet başarılı bir site. İncelemenizi tavsiye ederim. Çünkü böyle bir insanla karşılaştım, bu karakterleri tanımakta fayda var.

2 dakka bakayım dedim. 2 saattir çıkamadım siteden. Çok başarılı.

hakkaten mütiş bir çalışma, beni hayattan soğuttular bu şekilde, şu an hala toparlanabilmiş değilim, yanlız bendende insanlık namına çok şey gitti, insanlara olan sevgim saygım, ve ne yazıkki sıyrıldımı yüzünden sevgi saygı perdesi tekrar geri inmiyor, bundan en çok kendim rahatsız oluyorum ama edindiğim tecrübelerimide bir kenara bırakamıyorum.
bir yanda kendi kişiliğin sevgi dolu insaniyet dolu, bir yande edindiğim tecrübelerim kin ve nefret dolu, gel de yaşa...

only61' Alıntı:
Hayirdir teksen hocam böyle bir teşhis mi var ? :lol:
yok hocam.
toplumuzda saygı, sevgi, hoşgörü, anlayış kalmadı. insanlar ufacık bi anlaşmazlıkta hemen şiddete başvuruyor. bi anda patlayıveriyor. maalesef eğitim sistemimizin de ruhsal açıdan güçlü ve sağlıklı bireyler yetiştirdiğini söyleyemeyiz. bi yazıda karşılaştığım ve dikkat çekmek istediğim bi site.

Sakıncalı bir site. Beyin yıkama üzerine kurulmuş.
Psikopat dan uzaklaştırmaz adamı psikopat yapar bu felsefe.

Gidin önce dizileri araştırın kim kime çakma peşinde. O dizileri de izleyen hayat böyle sanıp başkasına çakma peşine düşüyor.
İnsanın kötüsüne denk geldiğinde çekicen kılıcını ya allah bismillah dicen o kadar. Bir psikopat varsa onuda gönderen allahdır. Sınav dünyası: Cesaretin. İyiliğin. Ahlakın. Savaşın. Sabrın vs imtihanı.

e-konferans' Alıntı:

Gidin önce dizileri araştırın kim kime çakma peşinde. O dizileri de izleyen hayat böyle sanıp başkasına çakma peşine düşüyor.
İnsanın kötüsüne denk geldiğinde çekicen kılıcını ya allah bismillah dicen o kadar. Bir psikopat varsa onuda gönderen allahdır. Sınav dünyası: Cesaretin. İyiliğin. Ahlakın. Savaşın. Sabrın vs imtihanı.
teşhisi iyi koymuşlar, sitede yazıldığı gibi kurban özenle dikkatle seçilir kişiliği izlenir ve açıkları belirlenir, zaten açıktan savaş ilan edecek kişi kurban seçilmez, kurban genelde lüzmundan fazla beyazdır ve herşeyi iyilikle güzellikle çözebileceğini düşünmektedir, buda onun sonunu hazırlamaktadır, öyle çirkeflikler, öyle adilikler görürki bu güne kadar gördüğü yaşadığı bildiği tüm doğrular alt üst olmuştur, ve allak bullak olmuştur, ömründe kimse hakkında kötü düşünmemiştir ve bununla nasıl başa çıkacağını bilemez, bu kirli bir savaştır ve psikopat alelade bir savaş açmamaktadır kurbanı içten içe sindirmektedir, psikopat kirli bir oyun yazmış ve onu oynamaktadır, kurban ise ne olduğunu farkındadeğildir ve kendini sorgulayarak nerede hata yaptığını sorgulamaya başlamaktadır, hiçbir şeyden emin olamamaktadır, dahası ortada bir savaş varmı yokmu onu bile bilememektedir günden güne öz güveni zedelenmektedir, böyle bir savaşın kazananı malumdur, ama kaybedilen savaştan sonra yazarında anlattığı gibi bilgi edinme şuurlanma öfke vb aşamalardan sonra insan artık böyle bir savaşa hazırdır, ve belkide tüm hayatına mal olan bu yenilgiyi bir daha tatmamak için insaniyetinden kişiliğinden bile geçecektir.
işte bu yüzdendirki psikopat ile savaşmaktansa onun söylediklerini umursamamak, görmezden gelmek, hiçe saymak , onun düzelmeyeceğini bilerek onun insan olmadığını bilerek söylediklerinden ve yaptıklarından etkilenmemek en uygun yoldur, velevki bunun başaramayacaksan oyunu bozup kendi oyununu yazacaksın, eğer bu oyunu kazanmak istiyorsan en az onun kadar şer efsiz, adi ve aşağılık olmak zorundasın, bu yüzdendirki ilk yol ilk tercih olmalı, olmadı tüm iyi niyetlerini ve iyi duygularını yargılayıp asarak, sınırlarını ve korkularnı beyninden ve kalbinden söküp atıp ömründe yaşadığın tüm acıların acısını bu psikopattan çıkaracaksın.

e-konferans' Alıntı:

mügalata.
kadın cinayetlerindeki ve genelde şiddet olaylarındaki artış hiç dikkatinizi çekmedi mi? bunların sebepleri üzerine çalışmalar yapanların söyledikleri hatta TBMM raporlarında ifade ettikleri şeyler ciddiye alınmalı.

Geri