GM Tablet Garantiye Gönderme?

Kodla Büyü

kaanrevan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Etab 5 öğretmen tabletim açılmıyor. Home ve geri tuşu flaşör şeklinde yanıp sönüyor. Tüm tuş kombinasyonlarını denedim ama yok.

Zaten 4-5 aydır yoğun sarı ekran problemi vardı. Göndermek istiyordum garantiye.

Bugün aradım ancak kendimiz gönderemiyormuşuz. Okulun göndermesi gerektiğini söylediler. Okuldaki idareci kadrosu da pek bilgi sahibi değil bu konuda.

PBYS üzerinden giriş yapılacak sanırım...
Acaba tableti gönderirken şarj adaptörünü ve kılıf vb. de kutunun içerisine koyup mu göndermeliyiz? Bilgisi olan varmı?

Hocam sen kutu içerisine hangi parçaları koyarsan öyle gider. Gönderirken PYBS üzerinden giden parçaların hepsi ayrı ayrı işaretleniyor.
PYBS üzerinden sisteme arıza kaydı oluşturduktan sonra kargoya vermen yeterli.

hocam pybs den arıza girişi yapıp mng kargo ile gönderiyorsunuz.
Şarj adaptörü ve kılıfta sorun yoksa göndermeniz gerekmez

furkan4304' Alıntı:
hocam pybs den arıza girişi yapıp mng kargo ile gönderiyorsunuz.
Şarj adaptörü ve kılıfta sorun yoksa göndermeniz gerekmez
erkna' Alıntı:
Hocam sen kutu içerisine hangi parçaları koyarsan öyle gider. Gönderirken PYBS üzerinden giden parçaların hepsi ayrı ayrı işaretleniyor.
PYBS üzerinden sisteme arıza kaydı oluşturduktan sonra kargoya vermen yeterli.

Şarj aletinde sorun yok diye düşünüyorum ama. Ne olur ne olmaz. Göndereyim. PYBS içinde müdürden şifre bekle şimdi. Müdür şifreyi bilmiyormuş. O bulana kadar garanti süresi biter tabletin... :)

Ayrıca bayan mng kargo gelip alacak falan dedi. Kendimiz mi bırakıyoruz yoksa kargo gelip alıyor mu okuldan.

Hocam kargo firması genelde okuldan almaya baya bir sonra geliyor. Ben giriş yapıp öğrenciye teslim ediyorum. Eve geçerken kargoya bırakıyorlar.

dokmeefrail' Alıntı:
telpanın bir programı vardı onu kurup format atmayı bir deneyin hocam

Bunu denemek istiyorsanız Tablet'inizin MAC, BT adreslerini kaydetmeyi unutmayın. Silinmesi durumunda bulmak baya bir uğraştırıyor.

Geri