Gold Batık Alışveriş yapmayın....

Kodla Büyü

die4you

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar gold.com.tr den alışveriş yapmayın. Şirket batık hiçbir sipariş gelmiyor. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor...

az gitmedik kadıyöye . 2. bilgisayarımı oradan almıştım tüplü ekranıda vardı. taa oradan elimde götürmüştüm feribota filan bindim o halde :d sonra servise sonra da otobüsle 3 saatte eve :d vay be güzel firmaydı samimiydi o zamanlar yeri gelir 50 lira ucuz ürünü al bunu alma gereksiz derdi ama fiyatları çok az yüksekti hep rakiplere nazaran. demekki çok para kazanmak iyi değil :D

gold hızlı aynı firmanındır yeni değil 2 yıldır batık aman uzak durun bimeks te aynısını yaptı şimdi tamamen kapandı dikkatli olun bir de pc depo vardı efsane en son baya bir milletin canını yaktılar

Teknoloji şirketlerinin Allah yardımcısı olsun geçen bir avm ye gittik bir teknoloji market 2 katlı alanda sadece kulaklık ve pil satıyordu bomboştu içi

Bu aralar kupon ayağıyla insanları kazıklamaya çalışıyorlar. Yok taksitle saat alana telefon hediye, yok saat alışverişinde 500tl kupon hediye.

Eylül gibi almıştım. 30 gün sonra sessiz habersiz göndermişler. Sanki bedavadan vermişler ggibi sevinmiştim. Umudu kesmiş bankaya ödeme iptali açmıştım

Geri