google drive güle güle

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
google drive bu hafta itibariyle kapanmıştır. ayda 5 lira ödeyip üye olmuştum 100gb ne var ne yok yüklüyor işlerimi kolayca hallediyordum. ve meb engelledi :)) aslında burası Türkiye çok ta şaşmamak lazım

bu ara mebin kendi dns lerinde sıkıntı var TT dnsleri kullanın daha sağlıklı

ben de bugün giremedim. daha doğrusu girdim fakat klasörlerime tıkladığımda "sunucularımızda hata oluştu" gibi bi uuyarı verdi ve hiç bişeyi açamadım. geçici bi sorun mu anlayaadım ama bir işe yaramıyor bu haliyle yani.

arkadaşlar giriyor ancak bir şey yükleme veya indirme yapamıyorsunuz.
2 bin TL fatura ödenen İnternet nasıl hiç işe yaramaz? İşte böyle.

Yeğen adamlar napsın... Bilgisayar öğretmenleri de ebaya rağbet etmese kimse kullanmıyacak..
İyisi mi onu bunu yasaklasınlar da mecbur kalalım ebaya. :mrgreen:

keşke eba nın dosya bölümünün
-kapanmayacağından
-bi an pat hizmet dışı demeyeceğndn
- güncelleştirme, geliştirme,onarım vs mesajları aylarca görünmeyeceğnden
emin olsak ta rahat rahat orada arşiv yapabilsek
en azından okulla alakalı arşivimiz orada olsaydı.
çook isterdim.
lakin... :cry:

acil durumlarda dosya paylaşımı yapmak için sourceforge.net kullanılabilir. Meb hattında sorunsuz açılıyor.

195.175.39.39
195.175.39.40

Bu DNS'lerdi ama şu an bende DNS bu şekilde ayarlı ve girmiyor Drive'a. İnşallah geçici bi durumdur. Zira ağır saydırırım...

bence eşşek değildirler heralde başka bi yeri düzeltelim derken burayı sıvazladılar yanlışlıkla diye düşünüyom. tam hevesim gelmiş bi dünya haber yapıyom uğraşıyom drive sayesinde ne istek bırakıyorlar ne de şevk

An itibariyle bende de açmıyor. Sayfaya giriyor ama klasörleri göstermiyor.
DNS otomatik, tüm tarayıcıları denedim ama malesef.

Tamamen engelleme yok siteye erişim var ancak dosyaları göremiyoruz tamamen engelleme olsaydı http://prntscr.com/emlhxq bu şekilde yazardı şu anda sadece geçici bir sorun var sanırım bu sorun bazen gmailde de oluyor

dAN9B6.png

bence meb fibere aylık o kadar parayı boşuna ödüyor zaten her işi mobilden hallediyoruz. şuan okul interneti dys ye girmekten başka işe yaramıyor. kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz gmail engeli nedir ya. sanki kendi mail sunucusu çok düzgün çalışıyor da gmail-google drive engelli bir de.

Burdan girilmiyor diye her yazıldığında girip kontrol ediyorum.Hiçbir sorun yok.Klasör içeriklerinide açıp kullanabiliyorum.
Bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösteriyor galiba.Ben Bursadan sorunsuz kullanıyorum.
Sadece drive ın masaüstü uygulaması çalışmıyor.

hocam dosya indirmeyi yüklemeyi deneyin. Klasörler görünüyor ancak indirme yükleme yapılamıyor.

vayarkadas' Alıntı:
Burdan girilmiyor diye her yazıldığında girip kontrol ediyorum.Hiçbir sorun yok.Klasör içeriklerinide açıp kullanabiliyorum.
Bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösteriyor galiba.Ben Bursadan sorunsuz kullanıyorum.
Sadece drive ın masaüstü uygulaması çalışmıyor.

Ben de Bursa'dayım ama açılmıyor.

geçici falan değil epeydir devam ediyor. site açılıyor fakat dosya yükleme indirmede sıkıntı var.

Eba-dosyalarım kullanmamız için heralde engellediler. 10 gb lık bir alan var eba-dosyalarımda arkadaşlar. Drive a alternatif olabilir....

Anlık bir sıkıntı olmuştur. Bazen oluyor öyle sistemde güncelleme yapıyorlar bazı şeyleri engellemek için ama o yanlış iş yapabiliyor.
Şu an sıkıntı yok ben girdim hatta 80 mblık bir dosyayı birkaç saniye içinde indirdim. çatır çatır çalışıyor

Geri