google drive güle güle

Kodla Büyü
tam da kursta öğrencilere drive anlatacağım hafta gitti.
Kulakları çınlıyordur herhalde kapatanların

Ekli dosyalar

• drive.JPG
    drive.JPG
    45 KB · Görüntüleme: 385
hangi kriterlere göre kapatıyorlar, Bende formları kullanarak online sınav yapıyordum oda gitti...

internet haftası kutlamaları kapsamında google drive engellendi. seneye de gmail'i engelleyerek kutlayacaklarmış.

konu hortlamış :)
chrome tarayıcı ile gmail ve gdrive çok rahat girip dosya indirebiliyorum şu an

Eba-dosyalarım kullanmamız için heralde engellediler. 10 gb lık bir alan var eba-dosyalarımda arkadaşlar. Drive a alternatif olabilir....
eba dosya kesinlikle google drive'a alternatif olamaz, bi kere tarayıcıdan dökümanlar, tablolar gibi yeni dosya oluşturmayı sağlayacak bir özelliği yok. arayüzünü karşılaştırmıyorum bile. bir de dosya çeşitliliği konusu var. google serverları ile meb serverları arasındaki hızı karşılaştırmaya gerek bile görmüyorum.

Bu bulut sistemi dedikleri bir şey var şimdi, son zamanlarda herkes oraya bir şey atıyor, gelen oradan işine yarayanı alıyor, kullanıyor. Ben böyle anlıyorum, belki farklı bir şeydir. Şey yok artık, böyle sistematik bir şey yok, abur cubur dolduruyorsun, herkes ihtiyacını oradan alıyor ama hiç karışmıyor, istediğini buluyorsun. Bu bilişim kafayı fazla yorarsan sıyırırsın. Kullanacaksın, nimetlerini kullanıp, yararlanıp, işini göreceksin, kafayı taktın mı, o zaman işin kötü, çok fazla hikmetine, fazla şey yapmamak lazım.
NOT: Alıntıdır.

chrome tarayıcı ile gmail ve gdrive çok rahat girip dosya indirebiliyorum şu an[/QUOTE]
AYNEN ben de...indirebiliyorum.

Geri