Google Drive SYNC Hiç Açılmayacak(sertifika)

Kodla Büyü
thinkercad de proje yaptırıyordum çocuklara artık açılmıyor ortada kaldık resmen. Ne yapmaya çalışıyor bunlar ya. Artık çok sıkıldık gerçekten MEB duy sesimizi. Çalışamıyoruz böyle iş miş yapılmaz. Yaptığınız hiç bir yasaklama olumlu sonuç doğurmuyor aksine motivasyonumuzu yerle bir ediyorsunuz. Lütfen artık bir son verin, yasaklarla bir yere varamazsınız....

fgur hocam burada yazmanız güzel ama meb yardım masasına da yazmışsınızdır umarım. Sonuçta istek talep bildirmeden olmuyor bazı şeyler. Bu arada arkadaşlar sync kullanan sayımız az mı? Çoktur gibi geliyor. Haydi yardım masasına bir yüklenelim de şu sync de açılsın.

fuatselim' Alıntı:
fgur hocam burada yazmanız güzel ama meb yardım masasına da yazmışsınızdır umarım. Sonuçta istek talep bildirmeden olmuyor bazı şeyler. Bu arada arkadaşlar sync kullanan sayımız az mı? Çoktur gibi geliyor. Haydi yardım masasına bir yüklenelim de şu sync de açılsın.
Yardım masasıyla çözüleceğini zannetmiyorum. Doğrudan üst düzey yetkililere ulaşmak lazım.

Kütüphane programımız her kapandığında veri tabanı Google drive alanına yedekleniyordu. Google sync çalışmaması kötü oldu.

Bende yardım masasına mesaj yazdım. Herkesin yazmasını öneririm yakında sadece meb ve resmi siteler hariç engelleyecekler. :-1: Bulut depolamaya global dünyadaki gibi alternatif üretmeden engellemek bayağı sıkıntılı bir şey. Yasaklamakla çözüm olmaz. Bir yerde patlak verir bu yasaklar.
EDİT: GELEN CEVAP
27/04/2016 19:04:57 tarihinde 
Bilişim Altyapı Sistemleri ve Destek Hizmetleri - Sistem Erişim Talepleri - Erişim İzni İşlemleri konu başlığı ile oluşturduğunuz talep aşağıdaki açıklama ile kapatılmıştır.
MEB Güvenlik politikaları gereğince bulut disk alan erişimlerine izin verilmemektedir. Talebinizi bu kapsamda değerlendiriniz.

bb.png

Konuyla alakalı yardım masasına 6 tane mesaj yazdım. 3. mesajımdan sonrasına cevap vermediler. :roll:

Geri