Google Maps te değişiklik yapmak istiyorum

Kodla Büyü

birarti1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar,
işletmekte olduğum iş yerinin google maps te çıktığını gördüm, yanda hemen çıkıveriyor,
ama ben kayıt kayıt yapmadım, işin ilginci tel numarası benim şirkete büfeye ait değil rakip büfeye :)
telefon ile sipariş isteyen bizi aradığını zannedip diğer büfeden sipariş veriyor,
bu telefon numarasını nasıl düzeltebilirim,
illaki bir şikayet mekanizması vardır,
yardım edebilirseniz sevinirim.

Aynı problem benim okulda da var. Okulun eskiden bulunduğu yer çıkıyor, ilgisiz ve alakasız bir yer. Şu anki yerde de başka bir okulun ismi var. Zincirleme hatalar var bende cevap bekliyorum.

bilalca' Alıntı:
Aynı problem benim okulda da var. Okulun eskiden bulunduğu yer çıkıyor, ilgisiz ve alakasız bir yer. Şu anki yerde de başka bir okulun ismi var. Zincirleme hatalar var bende cevap bekliyorum.

aynı sıkıntı bende de var. google aramada okulun adresi doğru, adı yanlış çıkıyor...

Aşağıdaki linki kullanarak bilgilerinizi düzeltmeyi deneyebilirsiniz. Tabi eğer yoksa oturum açabilmek için önce bir gmail adresi edinin. Oturum açınca karşınıza çıkan " işletme türlerinden" size uygun olanını seçip gelen sayfadaki arama kutusuna firmanızın adını yazın. Ardından "Bu işletmeyi yönetmeye yetkiliyim ve Hizmet Şartları hükümlerini kabul ediyorum" u seçip "Devam" a tıklayın. Doğrulama kodu falan isteyecek o basamakları incelersiniz...Daha önce hiç denemedim ancak buradan düzeltilebileceğini düşünüyorum.
https://plus.google.com/pages/create?hl ... p|signin|u

sol tarafta, iletişim bilgilerinin altında Bu sizin işletmeniz mi? Bu sayfayı yönet diye bir buton çıkıyor. Buna tıklayıp bilgilerinizi doğrulayarak işleminize devam edebiliyorsunuz.

Geri