Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Google SEO için tavsiye?

Konu, 'Google pagerank-SEO-Alexa' kısmında sas7979 tarafından paylaşıldı.

1. sas7979

sas7979 Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar sadece HTML+CSS+JS ile hazırladığım siteyi google'da üst sıralara çıkarmak için SEO eğitimi almam gerek.. Biliyorum youtube'da sayısız örnek var fakat sizin tavsiye edebileceğiniz Youtube yada Udemy gibi ücretli ücretsiz platformlardan öneriniz varsa çok makbule geçer.Zira boşa vakit geçirmek istemiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum

2. msa

msa Seçkin Üye Seçkin Üye

3. ChatNoir

ChatNoir Üye

Merhaba,
    Bir çok SEO bloğu var ücretsiz erişebileceğiniz. İnternetten araştırdığınız kaynakların en geç 2019'un ikinci yarısında yazıldığından emin olursanız işinize yararlar. 2019 dememin sebebi Google kendini güncelledikçe SEO kriterleri de değişiyor.
    Ücretli bir alternatif isterseniz Ayhan Karaman'ın içerikleri çok kalitelidir.

buzdagi83 bunu beğendi.
  4. sas7979

5. sas7979

Teşekkür ederim ilk defa bu konuya eğileceğim önerineleriniz için teşekkür ederim

6. lordleos

lordleos Üye

7. whoeveryouare

whoeveryouare Üye

Ne yazık ki YouTube daki taktikler artık deşifre olmuş yollar. En iyi yol birebir canlı ders veren Seo uzmanlarını bulmak ancak bu arkadaşlarda eğitim seti gibi satıyorlar. SEO kelimesinde ilk sayfada çıkan bir uzamanın seti 5000 tl den başlıyor. Yok ben aylık danışman alırım dersen de aylık 2500 tl gibi rakamlar isteniyor. Kısaca ciddi paralar harcamadan bu işi gerçek anlamda öğrenmek zor. Çözüm bol bol okumak (https://www.blogacmak.com/googleda-ilk-sayfada-cikmak/) ve yabancı kaynakları incelemek ( https://neilpatel.com/blog/).

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal