Google'dan Para Kazanmakta Sınır Yok:)

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
R10.NET'te bir arkadaşımızın 5 adet sitesinden günlük kazandığı Adsense gelirini paylaşayım da belki siz de gaza gelip site açarsınız :)

wvMgmR.jpg

http://www.r10.net/adsense-ve-ben/12230 ... in-12.html

tomreader2010' Alıntı:
hocam site üyelik istiyor sanırım ne kazanmış ne sitesi ile acaba
R10.NET webmaster patformu hocam. Üye değilseniz konuları göremeyebilirsiniz. Google Adsense isimli reklam platformundan kazanılıyor bu para.

print screen ler görünmüyor hocam

içeriği biraz açıklar mısın?

yasarsahbaz' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
hocam site üyelik istiyor sanırım ne kazanmış ne sitesi ile acaba
R10.NET webmaster patformu hocam. Üye değilseniz konuları göremeyebilirsiniz. Google Adsense isimli reklam platformundan kazanılıyor bu para.
adsense yi biliyorumda ne sitesi yapmış ne kadar kazanmış onu göremedim

sitenin görüntülenme ortalaması nerdeyse günde 350.000 okadarcık kazansın hocam. az bile belkide

Okul hattından print screen ler grünmüyormuş. Arkadaş 1.5 ayda 15bin tl kazanmış.

Helal olsun iyi kazanıyor maşallah, birde su r10.nete bir davetiyemiz olsa iyi olacak.

Site reklamlarından iyi kazanabilmeniz için,yaptığınız sitenin çok yoğun kullanıcı kitlesi olması lazım.Siz de çok fazla kullanıcıyı çekebilecek bir site yapabilirseniz siz de kazanırsınız.Bu gayet normal.Arz talep.Para çokomel eğrisi:))

Webture' Alıntı:
yasarsahbaz' Alıntı:
ilk3r' Alıntı:
Okul hattından print screen ler grünmüyormuş. Arkadaş 1.5 ayda 15bin tl kazanmış.
Hocam yanlış hesaplamışsın :) 1 buçuk ayda değil sadece 15 günde 15 bin TL :D

15 günde 15 bin tl demek. 1 öğretmenin 1 yıllık maaşı demek. neredeyse
Eee suya sabuna dokunmadan tertemiz para :D

millet böyle para kazanınca kendime kızıyorum mesleğimiz bu ama hiç site fikri gelmiyor aklıma :(

Geri