Görev Yeri Belgesi Geçerlilik Süresi

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Zorunlu hizmetinin ertelenmesi için büyük ihtimalle iki üç haftaya kadar sisteme yüklenmesi için eşimin görev yeri belgesi istenecek ve bir hafta süre veriyorlar. Eşim sağlık personeli memur olduğu için görev yeri belgesi de bazen hemen çıkmıyormuş. Her şey sıkışığa geliyor. Stres oluyoruz. Bu yüzden görev yeri belgesini şimdiden alsam tarihi 2 veya 3 hafta eski olan görev yeri belgesi sizce sıkıntı olur mu?

altına 90 gün geçerlidir ibaresi eklettirin.

altına 90 gün geçerlidir ibaresi eklettirin.
Çok zor hocam. Sağlık Bakanlığında böyle bir sey yazdırmak olur mu bilmiyorum? En iyisi duyuruyu beklemek. Galiba biraz evham yaptım. Sonuçta bir görev yeri belgesi.. Duyurudan sonra bir iki güne çıkar galiba

Falan filan personelimiz kurumumuzda şu birimde şu kadroda çalışmaktadır yazan bir kağıdı 5 dk içinde vermeyen amir,kurum kendini tuvalete atıp üzerine sifonu çekmelidir. Net

Görev yeri belgesi çalıştığı kurumdan alınmıyor mu sağlık bakanlığında? Görev yeri belgesi genelde çalışılan kurumun amiri tarafından verilir benim bildiğim kadarıyla. Bu da hadi amirin makamında bulunmaması durumunda ertesi güne vs kalır. En kötü birkaç gün içinde hallolur gibi geliyor bana.

Hocam kamu hizmet standartları tablosu her kurumda zorunlu olarak insanların göreceği yere asılmalı ve kurum sitesinde de yayınlanmalıdır.
Görev belgesi de çok uzun sürecek bir şey değildir.

özlükten gidip 5 dk da alınabilecek birşey görev yeri belgesi size zorluk çıkarıyorlarsa noteride yanınıza alın noter tasdikli gecikme yaptırdıklarını belgeleyip savcılığa gidin bir daha kimsenin evrağını geciktirmezler.

Geri