Görev yeri belgesi ?

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar.. ben ocak ayında eş durumu isteyeceğim. Eşimin kadrosu Kütahya toplum sağlık merkezinde ama şu anda ankarada sağlık bakanlığında geçici görevlendirme olarak çalışıyor. Kadrosu kütahyada olduğu için ben Kütahyaya eş durumu isteyeceğim. Bunun için de biliyorsunuz eşimin bana görev yeri belgesi getirmesi lazım. Görev yeri belgesini Kütahyadan istedik. Görev yeri belgesinde "Kadrosu Kütahya Tavşanlı Toplum sağlık merkezinde olup, Sağlık bakanlığı Halk sağlığı genel müdürlüğünde geçici olarak çalışmaktadır" yazıyor. Ben Kütahyaya eş durumu isteyeceğim. Görev yeri belgesinde yanlış anlayıp da Kütahyayi değil de ankarayı istediğimi zannedip geçici görevlendirme olan yere eş durumu istenemeyeceginden red yeme ihtimali var mı? Başvuru yaparken nereye eş durumu isteyeceğime dair bir bilgi dolduracak miyim? Yardım Lütfen

Hocam başvuru yaparken ozrunuzun bulunduğu il ve ilçeyi seçiyorsunuz

Hocam 2017 ocak mazeret duyurusunda 6. Sayfada başvurular bölümünün ikinci paragrafında açıklama var. Orayı oku istersen

Hocam 2017 ocak mazeret duyurusunda 6. Sayfada başvurular bölümünün ikinci paragrafında açıklama var. Orayı oku istersen
Teşekkürler hocam açık açık yazıyormuş :)
İLGİLİ MADDE:"Birinci aşamada, öğretmenler Elektronik Başvuru Formunu doldurarak mazeret durumuna göre
atanmak istedikleri il ve ilçeyi seçerek başvuru formunu onaylatacaktır."

Geri