Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Görevi olmayan işe dokunmayan arkadaşları alnından öpüyorum:)

Konu, 'Öğretmen | İdari, Hukuki ve Özlük Hakları Konuları' kısmında Enterprise tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. kurrsad

kurrsad Site Gezgini

Evet sonra nöbet ücreti gelince biz neden nöbet tutmuyoruz dediler onu da aldılar

2. Enterprise

Enterprise Süper Üye Süper Üye

Hocam hayat bir dengedir alma verme dengesi bir taraf fazla verici olur ve karşılığını alamaz ve bu döngü böyle devam ederse tükenmişlik sendromuna girer, kendini değersiz hisseder bir süre sonra da bunu içselleştirir ya da böyle hissetmemek için savunma pozisyonuna geçer ve insanlarla arasına duvar örer genelde burnu büyük olarak nitelendirilen bilişimciler bu türdendşr.
    İşte insanlar bu iletişim engellerini yaşamamak için alma verme olayını dengede tutmaya çalışırlar bu hayatın tüm alanında böyledir sadece iş hayatında da değil

Ulubatlı_Hasan bunu beğendi.
  3. tuncay_tuncez

tuncay_tuncez Seçkin Üye Seçkin Üye

ustu kapali burnu buyuk ithami,ama takdir ettim felsefe kitaplarina gececek bir cozumleme ile baglamissiniz.simdi ben vereyim kendimce cevabi;calisanlar ve somurenler dunyasi bu dunya,hayatin her alaninda var bu,senin amirin gorevin disinda is yaptirarak yukseliyorsa eziliyorsun irgatlik yapiyorsun demektir,dengeyi var gel sen dusun.yok hakkini arayarak isini yapiyorsan emeginin karsiligini alirsin sosyal olarak konum elde edersin.felsefe icat etmek zorunda da kalmassin bilmem antabildimmi

4. sonzeybek

sonzeybek Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam sen birilerinin vermediği belge için kalbini bozma. Benzer durumu ben de çok yaşadım. Okulda edebiyatçıların programı olur, onlar okuldan teşekkür belgeleri alır, tarihçilerin programı olur, teşekkür belgesi alır arkaplanda yardım eden ben görmezden gelinirim. Çok da takmıyorum. Mesai saatleri içinde olsun, kendi tatil saatleri ve günlerine yeter ki taşırma. Gidip sigara içip laklak yapacağıma en azından bir çocuğa faydalı olabilecek bilgisayaarı tamir ederim. Yunan devletinde de olsa yaparım maaşım verilsin gerisi önemli değil belge vs. eğitime faydası dokunacak her işte varım. tabi ki görev sınırları önemli, bana kimse diyemez şu kişinin görevini al sen yap diye.

5. cahraz

cahraz Seçkin Üye Seçkin Üye

Okulun son günü,müdür bey okulumuz teknoloji açısından çok iyi öğretmen odasındaki bilgisayar yazıcı sürekli aktif,tahtalarimiz cok iyi.ben gelmeden önce yazıcı eskiydi ben gelince değiştirdim dedi.ben odadayim ,eline sağlık demedi
    ,Demesi gerekmez ama okulda olan tüm yapılanlar müdürün hesabınadir,bunu böyle bilirseniz canınız sıkılmaz.ben sallamiyorum.

6. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

Senin müdür öyle hocam.

cahraz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal