Kodla Büyü
Hocam Fatih projesi işleri kapsamında görev verilecekse yapmak zorundasınız. Diğer görevleri yapmak zorunda değilsiniz. Milli Eğitim Müdürüyle BTR görevlerinizi söyleyerek anlaşın.

Hocam her şey olabilir yeter ki minarenin kılıfı hazırlansın..
Ben de ilçede tek bilişimciyim. Nereye süreceklerini şaşırdılar. Ben şu anda bu halimle hem BTR yim hem de farklı bir kurumda görevlendirme çalışıyorum..
Buna ek olarak İlçe Milli Eğitimden de bugün yarın isterler.. Aynı sizin yazıda olduğu gibi..

hocam, halk eğitimin işleyişi nasıldır bilmiyorum ancak normal okullarda bu işe şu şekilde kılıf buluyorlar:
A okulunda norm fazlası bt öğretmeni A ya da B okulunda btr görevi isteyip oluyor daha sonra C ya da D okulu diyorki bende bt öğretmeni yok, buna istinaden il(ilçe) mem
"Görevlendirilen öğretmenler, mevzuatı gereği yürütmek zorunda oldukları ders görevini
yerine getirdikten sonra kalan zamanda bu görevi yürütecektir." maddesine istinaden sizi önce bir ya da birkaç okula gönderiyor akabinde A (B) okulunda btr oarak görevlendiriyor. Burda bt öğretmeninin tek çıkış yolu "21 saat üzeri dersi olan bt öğretmenine btr görevi verimez" maddesinden ilerlemek. Gerçi 21 saatten bahsediyoruz bu 11 sınıf eder ki her durumda problem bu işleyiş.

Ekli dosyalar

• BTR_Gorevlendirme Bakanlik Yazisi 2016.pdf
    60.8 KB · Görüntüleme: 15
hocam iki okula btr görevlendirilmesi olmaz. siz hem ortaokul hem lise ye nasıl btr oldunuz. zaten baştan yanlış iş olmuş. üzerine bir de bu görev. sizin ilçe yanlış üzerine yanlış yapmaya devam etmiş

BTR işide az kaldı bitecek 1.Fazlar çöp olmaya başladı sıradan bazı okullarda 2.fazlarda hurdaya çıktı

Oluru ilde vali ilçede kaymakam verir. Sizin milli eğitim müdürlüğü işi kolay yoldan halletmiş hocam :)

Onlara göre FBTR halen Formatör sanıyorlar. FBTR görev tanımlarında onların zannettiği gibi teknisyen tekniker görevleri yok. Adı üzerinde rehberlik. Ayrıca FBTR görevleri dışında başka görev verilemez. Sizde hepsine hizmetiçi eğitim açarsınız, bu kapsamda Rehberlik görevinizi icra etmiş olursunuz.

Ayrıca kurumlar arasındaki görevlendirmeler kaymakam ve valilik makamlarınca yapılır. Müdürlükler bunu yapamaz.

Geri