Gözle ilgili bir soru

Kodla Büyü

esmed

Site Gezgini
İyi Akşamlar Arkadaşlar
bugün çok kötü bir olay yaşadım.Yani nasıl anlatsam bilemedim.Ayagım takıldı ve Gözüme viledanın sopası geldi ve gözün beyaz olan kısmında yırtık var ama görebiliyorum.Hemen doktora gittim ve şimdilik bişey yok gibi dedi yarın gel dedi.Olmazsa dikiş atarım dedi.İnternette arattım dikiş tehlikeliymiş kasıda dikebilirlermiş.Zaten internettekileri okudukça daha fena oldum.Sabahı nasıl edicem bilmiyorum.Başına böyle bişey gelen varmı her doktor yapabilir mi ki yoksa büyük bir hastaneyemi gitmeliyim ki . çok korkuyorum.

bulunduğunuz yerde göz hastanesi varsa önce oraya gidin.
tek doktora bakmayın.
ne kadar alternatif varsa görünün derim.
birinin ak dediğine diğeri kara diyor bazen.

çok geçmiş olsun bu arada, Allah beterinden saklasın.

Öncelıkle geçmiş olsun hocam

hocam sızın saglıgınız o nednele tek kısıye danısmayın bılgı alın oyle dıktırın

Geçmiş olsun hocam. İyi bir hastanede görünün ki korkmanıza gerek kalmasın hocam. Küçük bi yerleşim alanındaysanız yeterli imkanlar olmayabilir.

geçmiş olsun hocam kim olsa endişe eder bu gayet doğal. bi kaç doktora gidin onlarında fikirlerini alın gerekirse içinizi ferahlatmak için daha iyi muayene edebilebileceğinizi düşündüğünüz yere gidin. internette her hastalıkla ilgili adamın canını sıkan yorum bulabilirsiniz oraya pekte aldırış etmeyin derim . acil şifalar

Hocam Allah yardımcınız olsun zor bir durum.. Ama kendinizi üzüp yıpratmayın herşey olacağına varır Allah şifanızı versin İnşaallah..

Büyük geçmiş olsun hocam, etrafınızda size destek olacak kimse yok galiba, Kayseri civarı bir yerde iseniz hastane için Kayseri ye gelme durumunuz varsa ben yardımcı olabilirim.
Allah şifa versin, tekrardan geçmiş olsun...

Çok geçmiş olsun hocam. Endişelenmeyin fazla iyi bir doktora görünürsünüz . Fakat bir kaç doktora görünmekte fayda var. Allah şifa versin.

Geri