Gözlerim Yaşardı Youtube'u Kurtardık

Kodla Büyü

iMalik

Site Gezgini
Hocalarım Değerli Meslektaşlarım bu değerli günde Youtuben Açıldığını Duyuruyorum İlk Zaferimiz :alkis: :alkis::

Ayrıca Düzenlenmiş Bir Şekilde :D

yok hocam direk fatih fiber hatta bazı videolara girmiyor ağ yöneticiniz engelimiştir diye :++:

aynen mükemmel oldu. Yorumlar hepsinde devre dışı galiba.

evet yorumlar kısıtlı ve bazı videolar yine engelli ama buna şükür hiç ten iyidir :+1:

Hocam Baktım Ve gördümki meb isterse gmail hesaplarımıza yetki verip kısıtlı modu kaldırabiliyormuşuz

Hafta sonu okuldan 1 video izledim ne oluyor demeye kalmadan ikinci video hop meb engeli. İzlediğim videoyu tekrar bile izleyemedim. Anlık açık gibi oldu.

Ne YouTubemuş arkadaş ya... Açıldı, açılıyor, açılır gibi, bi arkadaş açıldığını görmüş...

MEB GÜVENLİK SİSTEMİ

BU SİTEYE ERİŞİM, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İNTERNET ERİŞİM GÜVENLİĞİ POLİTİKASI GEREĞİNCE, TÜRK TELEKOM A.Ş. TARAFINDAN KURUMSAL GÜVENLİK HİZMETLERİ KAPSAMINDA KISITLANMIŞTIR.

KATEGORİ HAKKINDA : MEB İNTERNET HATTINDA WEB SİTELERİ İLE İLGİLİ KATEGORİLENDİRME OTOMATİK OLARAK YAPILMAKTA OLUP; KATEGORİLENDİRİLMEMİŞ WEB SİTELERİNE ERİŞİM İZNİ VERİLMEMEKTEDİR. KATEGORİ KONTROLÜ BAĞLANTISINA TIKLAYARAK BİR SİTENİN KATEGORİSİNİ KONTROL EDEBİLİR; BU SİTE İÇİN KATEGORİLENDİRME VEYA MEVCUT KATEGORİSİNİ DEĞİŞTİRME İŞLEMLERİ İÇİN TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ. TÜM BU İŞLEMLER İÇİN, AÇILACAK OLAN SAYFADA İLGİLİ KUTUCUĞA WEB SİTENİZİN ADRESİNİ GİRİP “LOOKUP” DÜĞMESİNE BASTIKTAN SONRA EKRANA GELECEK SAYFANIN EN ALTINDA YER ALAN FORMU DOLDURMANIZ GEREKMEKTEDİR.

BİR SİTENİN MEB TARAFINDAN KATEGORİLENDİLMESİNİ VEYA KATEGORİSİNİN GÜNCELLENMESİNİ TALEP EDİYORSANIZ guvenliinternet@eba.gov.tr ADRESİNE E-POSTA ATABİLİRSİNİZ

KATEGORİLENDİRME YARDIMI

KATEGORİ TALEBİ ve KONTROLÜ

BİLGİ : BU İÇERİĞİN KISITLANMASINDA BIR YANLIŞLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ, AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMAYA GÖRE https://yardimmasasi.meb.gov.tr ADRESİNDEN TALEPTE BULUNUNUZ.

Bize yine hüsran :) Kime mail atıyoruz açılması için acaba :!:

Geri