Grundvig projem kabul edildi

Kodla Büyü
Tebrik ediyorum hocam, inşallah benim okulum adına başvurduğum comenius projem de kabul olur.

evrim0626' Alıntı:
hocam link açılmadı projeniz tam olarak neydi?
hocam linki düzenledim umarım açılır.
Projemiz Avrupa dan 12 katılımcı bilgisayar öğretmeni davet edeceğiz ve burda bilinçli güvenli internet kullanımı eğitiminin nasıl yapıldığını 1 hafta süreyle anlatacağız ve diğer ülkelerdeki çalışmaları karşılaştıracağız.

:) bizim ülkemizde böyle bir eğitim var mı? ama mutlaka orda bu konuyla ilgili gördüklerinizi de bizimle paylaşın hocam. tebrikler.

evrim0626' Alıntı:
:) bizim ülkemizde böyle bir eğitim var mı? ama mutlaka orda bu konuyla ilgili gördüklerinizi de bizimle paylaşın hocam. tebrikler.
:D mesele dikkat çekmek hocam... proje gerçekleşeceği zaman burdan da destek alacağım zaten hocam paylaşımlarım olacaktır

hocam tebrikler. Konuyu güzel seçmişsiniz. Gelen katılımcılardan ön çalışma olarak oradaki eğitim uygulamalarının ingilizce raporunu isteyebilirseniz iyi olur. Biz de buradan bilgi edinmiş oluruz.
Proje kabul edildiğine göre basvurular ne zaman? Sanırım katılımcıları siz seçiyorsunuz.

brvysl' Alıntı:
Bilinçli Güvenli İnternet Kullanımı konulu projemiz kabul edildi.
http://www.ua.gov.tr/kurumsal/duyuru-ve ... 7lar%C4%B1

Hocam öncelikle tebrik ederim , okul müdürüm geçen hafta polonyada idi grunvig projeleri kapsamında. seneye ben de niyetliyim proje hazırlamak için ama işin ingilizce kısmı çok mu zorlar? sizin projede ingilizce kısmını da mı sen halledeceksin ?

biltek2007' Alıntı:
hocam tebrikler. Konuyu güzel seçmişsiniz. Gelen katılımcılardan ön çalışma olarak oradaki eğitim uygulamalarının ingilizce raporunu isteyebilirseniz iyi olur. Biz de buradan bilgi edinmiş oluruz.
Proje kabul edildiğine göre basvurular ne zaman? Sanırım katılımcıları siz seçiyorsunuz.

teşekkürler hocam. dediğiniz mantıklı.evet hocam katılımcıları biz belirleyeceğiz. başvurular ulusal ajans katoloğu yayınladıktan sonra olur herhalde haziran 28 de bununla ilgili toplantıya çağrıldım. orda netleşir herhalde..

furkanhoca' Alıntı:
brvysl' Alıntı:
Bilinçli Güvenli İnternet Kullanımı konulu projemiz kabul edildi.
http://www.ua.gov.tr/kurumsal/duyuru-ve ... 7lar%C4%B1

Hocam öncelikle tebrik ederim , okul müdürüm geçen hafta polonyada idi grunvig projeleri kapsamında. seneye ben de niyetliyim proje hazırlamak için ama işin ingilizce kısmı çok mu zorlar? sizin projede ingilizce kısmını da mı sen halledeceksin ?

teşekkür ederim hocam darısı başınıza diyelim ozaman...işin ingilizce kısmı çok zor değil hocam biraz google trnslate biraz da samimi olduğun ingilizce öğretmenleri bu işi hallediyorlar:) zaten proje ekibimizde ana dili gibi ingilizce konuşan arkadaşımız var her türlü desteği veriyor sağolsun.

Geri