GÜNCEL FULL NETOP SCHOOL

Kodla Büyü

seloman54

Seçkin Üye
Seçkin Üye
iyi günler arkadaşlar. elinde full güncel netop school veya benzeri bir program linki olan var mı?

Arkadaşlar akıllı tahtanın birinden açtığım videoyu aynı anda tüm sınıfların izlemesini sağlayabilir miyim? Okulumuz küçük. Hava muhalefeti olduğu zamanlarda her sınıfın kendi dersliğinde bulunup İstiklal Marşını aynı anda okumalarını sağlamak istiyorum mesela

Arkadaşlar akıllı tahtanın birinden açtığım videoyu aynı anda tüm sınıfların izlemesini sağlayabilir miyim? Okulumuz küçük. Hava muhalefeti olduğu zamanlarda her sınıfın kendi dersliğinde bulunup İstiklal Marşını aynı anda okumalarını sağlamak istiyorum mesela

Bütün tahtalar ağ üzerinde ise netsupport ile ekranı paylaşabilirsiniz. Tahtanın birini öğretmen diğerlerini öğrenci olarak kurup sınıf oluşturabilirsiniz.

Bütün tahtalar ağ üzerinde ise netsupport ile ekranı paylaşabilirsiniz. Tahtanın birini öğretmen diğerlerini öğrenci olarak kurup sınıf oluşturabilirsiniz.
Peki bu durumda öğretmen olarak kurduğumuz tahtada videoyu açtığımda diğer tahtalarda direk görünecek mi? ( bundan önce hiç rastlamadığım için soruyorum. Kusura bakmayın )

Arkadaşlar
Netop Programının Win7 Çalışan sürümü google driver' a yükleyebilir misiniz?
NetSport' tu istemiyorum.Netop varsa elinizde Yüklermisiniz.Teşekkürler...

Netop firması uzun yıllar önce netop school programını geliştirmeyi bıraktı. Sınıf yönetim yazılımı olarak Netop Vision ile devam ediyorlar. Onun da sanırım 9.6 sürümü çıkmıştı en son. Netop Vision diye arayabilirsiniz program indirme sitelerinde. Ama sanırım XP dersteği yok. Netsupport School 11 numaralı versiyonu windows XP, 7, 8, 10 ile tam uyumlu çalışıyor.

Netop firması uzun yıllar önce netop school programını geliştirmeyi bıraktı. Sınıf yönetim yazılımı olarak Netop Vision ile devam ediyorlar. Onun da sanırım 9.6 sürümü çıkmıştı en son. Netop Vision diye arayabilirsiniz program indirme sitelerinde. Ama sanırım XP dersteği yok. Netsupport School 11 numaralı versiyonu windows XP, 7, 8, 10 ile tam uyumlu çalışıyor.

NetSupportSchoolPro11.41.19. sağolsun Hasari hocamdan almıştım ama bende sorun çıkarıyor donmalar kopmalar hatta kilitlenmeler yaşatıyor. windows 10 ilk kurduğumuz iki hafta kadar sorunsuz kullandım sonra sanırım windows güncellemelerden kaynaklı netsupportta sorun yaşamaya başladım. Belki 12 versiyonun sorunsuz olanı olsa çalışacak. Zaten netsupportun 11.41.19 versiyonu ana bilgisayara bağlı bilgisayarları windows 8.1 olarak algılıyor tam uyumlu değil.
netop vision ise bakmadığım yer kalmadı bir aylık deneme sürümü dışında hiçbiryerde bulamadım

Araştırırken denk geldi youtube video açıklamalar kısmına programi eklemis ler kurdum sıkıntı yok full.
NetSupport School Pro 12.65 Full

Son düzenleme:
Geri