Güncel Sınav Görevi Başvuru Duyuruları

Kodla Büyü

miraz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
MEB,ÖSYM ve diğer kurumlar tarafından düzenlenen sınavlarda görev almak isteyen arkadaşlarımızın, başvurulardan haberdar olmaları için sınav başvuru duyurularını yazalım lütfen. Malum kendimiz takip etmezsek pek haber veren olmuyor :)
İlk sınavlar benden.

2014 ALES Sonbahar https://gis.osym.gov.tr Son Başvuru: 11.11.2014
2014 AÖ Güz Dönemi http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ Son Başvuru: 29.10.2014

Anadolu üniversitesi sınavları lise öğretmenlerine mi veriliyor?

Aslında yöneticiler bunu sabit kısma duyurular kısmına yazabilir hangi sınav varsa

benim hala gecen sene yazdığım sınavların sonucu yok .seçtiğim sonavlar orda duruyor.açılanıp açıklanmadığını bile bilmiyorum.nasıl bakılıyor .

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    14 KB · Görüntüleme: 3,707
açık öğretim fakültesinin görevli işlemleri sitemi şimdilik faal değil. Görevleri milli eğitim müdürlükleri okul okul veriyor. Deneme amaçlı olarak sistemden sınavlara kayıt yapabiliyorsunuz.

mkankan' Alıntı:
açık öğretim fakültesinin görevli işlemleri sitemi şimdilik faal değil. Görevleri milli eğitim müdürlükleri okul okul veriyor. Deneme amaçlı olarak sistemden sınavlara kayıt yapabiliyorsunuz.

cahraz' Alıntı:
benim hala gecen sene yazdığım sınavların sonucu yok .seçtiğim sonavlar orda duruyor.açılanıp açıklanmadığını bile bilmiyorum.nasıl bakılıyor .

-aöf den size görev kağıdı geliyor.
-okul okul verdikleri olan açık lise sınavları.deneme amaçlı değil.başvurunuzu yapabilirsiniz

teşekkürler. sayenizde şu açık öğretim sınavlarından haberimiz oldu. hiç görev almadığım halde sistemde otomatik varım. bu nasıl oldu hayret?
:+1:

ben geçen yıl aöf de nasıl sınav alabiliriz diye araştırıp hatta aöf bürosunu aradım; "sizin okul görev verilecek okul öğretmenleri listesinde yok" dedi. yani herkese görev verilmiyor.

serdem89' Alıntı:
ösym de su an iş saglısı guvenliği sınavı var bilginize yarına kadar başvuru yapılıyor

teşekkürler.bunun için önce idareden şifre mi alıcaz?

bugün açıköğretim lise sınavı görev istiyorum istemiyorum sirküsü vardı

Geri