h264 dosyasını hangi programla yürütebilirim?

Kodla Büyü

ti_esti_to

Site Gezgini
Okulun kameralarının görüntüsünü yedekledim ama şimdi dosyaları açamıyorum. Dosya türü h264 olarak görünüyor. Acaba bu uzantıyı açabileceğim bir program önerebilir misiniz?

aynen bir sürü codec denedim işe yaramadı

daha önce deneyip çalıştıran varsa iyi olur.

dvr programı sadece dvr uzantılı çalıştırı yo bu dosyayı görmüyor bile ..bunun uzantısı h264 bi ara ses geldi görüntü yok 1 sn kadar. çalıştırır gibi oldu sonra hata verdi

Ben de ugraştım açamadım.
Kamera cihazının arayüzünden izledim. Cihaza ağ üzerinden ip no ile bağlanıyorum.

merhaba hocam
arkadaşların anlattığı player programları ile izleyemedinizmi?
cevap hayırsa dvr sistemini kuran arkadaşları ara yardımcı olurlar.

hocam ekteki programla çalıştırabilirsiniz geçen hafta bana da lazım oldu bu programla açtım izledim.isterseniz bir deneyin derim.

Ekli dosyalar

• PlayBack_V1_0_1_15.rar
    773.6 KB · Görüntüleme: 7,452
msconfig' Alıntı:
hocam ekteki programla çalıştırabilirsiniz geçen hafta bana da lazım oldu bu programla açtım izledim.isterseniz bir deneyin derim.

Hocam indirdim programı kurdum ama açmadı dosyayı.

Başka program öneren?

geçenlerde benimde başıma geldi.denemediğim program kalmadı.Program önerecek arkadaş?

bizim güvenlik kamerasıda kendi programı dışında hiçbiryerde izletmiyor
selfplayer diye bir programı var internette arayın eğer bulamazsanız uygun olduğum zaman size gönderebilirim

Hocam yukarda arkadaşlar söylemiş k-ite paketini kurarken çeşitli ayarlar yapmak gerekiyor. Eğer sadece ileri ileri tıklayıp kurarsanız h264,mkv gibi bazı dosyaların codek leri yüklenmiyor. Bide kurarken codekleri eşleştireceği oynatıcıyı seçtiriyor, Windows Media Player Classics veya WMP modern gibi bildiğim kadarıyla wmp classics default ama diğerini siz seçiyorsunuz. Onu seçmezseniz wmp modern açmıyor. Bide ben geçen cs4 kurarken adobe media player, adobe air gibi bazı programlar olduğunu fark ettim ben normalde kurarken herşeyi iptal edip sadece zorunlu olanlar bide PS,DW,Flash kurup geçiyodum, bu kez onlarıda kurdum. Mesela media playerda herhangi bir şey oynatmayı beceremedim ama bir film falan açtığımda onlarda arka planda çalışıyor. Sorun çıkaran bazı filmler falan vardı, artık onlar sorun çıkarmıyor her şeyi izliyorum. Size kolay gelsin.

Geri