Hafızadaki videoyu kolayca alın :)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bu araç sayeseinde Cache (önbellek) bellekteki videoyu kolayca alıp istediğiniz yere kopyalayabilirsiniz. Boyutu çok düşük ve kullanışlı bir araç, hem de Türkçe.

VideoCacheView

Ekli dosyalar

• VideoCacheView.jpg
    VideoCacheView.jpg
    71.7 KB · Görüntüleme: 8,307
  • VideoCacheView.rar
    167.3 KB · Görüntüleme: 550
explorerdaki internette izlediğimiz videolarmı yani? diğer tarayıcılardada çalışıyormu.

Desteklediği tarayıcılar şöyle.
İnternet Explorer
Google Chrome
Fire Fox
Opera

Neredeyse hepsinin destekliyor. :)

teşekkür ederiz. güzel paylaşım.
müzikleri de alır mı acaba? ve alıyorsa eğer bu şekilde müziği alırsak yasa dışı birşey yapmış olur muyuz acaba:D

El-Aziz' Alıntı:
teşekkür ederiz. güzel paylaşım.
müzikleri de alır mı acaba? ve alıyorsa eğer bu şekilde müziği alırsak yasa dışı birşey yapmış olur muyuz acaba:D
Hocam interneti yasa dışı kullanmamak öncelikle windows işletim sistemini para ile almaktan geçiyor ki Türkiye'de hatta Dünya'da milyonlarca kişi para vermeden kullanıyor. :)
Telif hakkı var ancak benim pek umrumda değil açıkçası.Ben internetin tüm nimetlerini kullanmak isterim.Bir ara Youtube'yi yasakladı da ne geçti eline ki bu devletin?

IDM'yi tek geçerim. senelerdir kullanıyorum. Özellikle Youtube'da çok hızlı... Yine de paylaşım için teşekkürler...

Bu programın iş görmesi için videonun tarayıcıda tamamen yürütülmesi mi gerekiyor yoksa yarıda kalan videoların da tamamını getiriyor mu?

AKADEMİA' Alıntı:
Bu programın iş görmesi için videonun tarayıcıda tamamen yürütülmesi mi gerekiyor yoksa yarıda kalan videoların da tamamını getiriyor mu?
Yideonun taracıda tamamen açılması gerekiyor. Diğer türlü denemedim ama bir deneyebilirsin zaten programın amacı hafızadaki yani önbellekteki videoyu alması.

Geri