Haftaya okulda mıyız yani şimdi?

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Okullara gönderilen yazıya göre toplantı için belirlenen tarihlerde şöyle:

İyi günler değerli Öğretmen arkadaşlar; bugün yapılan İlçe Okul Müdürleri Kurulu toplantısında alınan karar doğrultusunda, tüm okulların önceden planlandığı şekilde 19 Haziran Öğretmenler Kurulu, 20 Haziran , Okul Zümre Toplantıları 21 Haziran İlçe Zümre toplantıları takvimine uyulacağından, 15 Haziran 2023 Perşembe günü yapılacak olan öğretmenler kurulu toplantıları, 19 Haziran 2023 Pazartesi günü aynı saatte yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederim.

Zümre Toplantı Tarihleri:
➡️20 Haziran Salı günü Okul Zümre Toplantıları yapılacak.
➡️21 Haziran Çarşamba günü Okul Zümre Başkanları toplantısı yapılacak.
➡️22 Haziran Perşembe günü İlçe Zümre toplantıları yapılacak.

Öğretmenlerin seminerlerinin online yapılacağının açıklanmasına rağmen bakanlığın bu tarihlere toplantı koyması öğretmenler arasında tepkiye yol açtı. Çok sayıda öğretmen biletini iptal etmek durumunda kalacak.

Öğretmenler Milli Eğitim Bakanlığının bu konuda yeni bir düzenleme yapmasını bekliyor.

Kaynak:

Seminer Haftası Toplantılar uzaktan.

1686653230724.png

Ortaöğretim genel müdürlüğü 12.06.2023 tarihli yazısı gereği zümre ve kurullar uzaktan yapılacak

Toplantı tutanağına uzaktan bağlantı şeklinde yapıldı diye yazılacak. Başka bir fark yok. Okula gitmeyeceğiz.

Bazı okullar da haftaya hizmet içi eğitim aldırıp öğretmeni öyle göndermeme işindeler.

Bizim okulda toplantının Cuma günü yapılacağı duyuruldu. Bizim müdür > bakan.

Geri