Hakan's Security Programs

Kodla Büyü

hakankor

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba,
Sık kullanıdığımız programları paketleyip bir cd yapmayı düşünüyorum; bu sayade karşılaştığımız sorunlar daha çabuk çözülecektir. Öncelikle sadece antivirüs ve gereksiz dosyaları silip hızlandırıcı programlar ekleyecektim fakat sizlerinde sürekli kullandığı programlar varsa onlarıda bu pakete dahil edebilirim(indirme adresleri ile beraber). Demo resmini ekliyorum.

Ekli dosyalar

• security.JPG
    security.JPG
    48.2 KB · Görüntüleme: 1,032
sürekli kullanılan bir kaç programı da ekle bence ....Winrar , Flashplayer,Acrobat reader vs.... Bir cd hazırlıyorsan her an elininde altında olması gereken tüm programları eklemek mantıklıdır

eve hocam katagori yapacağım; sıkıştırma(winzip,winrar), pdf( acrobat, pdf dönüştürücüleri), tarayıcalar, güvenlik vs. öneri için tşkler.

combofix de sürekli el altında blunması gereken ve bide everest tarzı donanım gösterici bir program iyi olur

deepfrezze vista xp uyumlu full,u94 meb yasakları kalksın diye :roll: ,netsupport,daemon tools da iyi olur

Ekli dosyalar

• netsupport_9_cr.rar
    23.9 KB · Görüntüleme: 89
office xp, nero, netup school, 10 parmak, santranç dynet, deepfreze şuan benim okuldaki laoratuvarda tüm bilgisayarlara kurduğum proğramların isimleri

iobit malware fighter (Güvenlik)-Tam sürüm bulamazsanız öm atarsınız hocam
Glary Utilities (sistem bakım onarım)
Defraggler (Disk birlşetirme) ücretsiz

Bunlarda benden olsun...

"icare" dosya kurtarma
"goldwave" müzik
"format factory" dönüştürme

bunlarda benden gelsin,

Geri