Halk eğitim ders ücreti

Kodla Büyü

botecii00

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merak ettiğim bir konu var halk eğitimde 1 saat ders ücreti ek ders ücreti ile aynı mı yani 9 TL civarında değil mi?

Bende merak ediyorum Mesayi saati içinde ya da hafta sonu ücreti arasında fark var mı varsa ne kadar?

Bu arada bu yıl taban ek ders ücretine malum sendika yüzünden zam yapılmadı bilginiz olsun.

9.73 ise ben 10 saat kurs vermeyi düşünüyorum ayda 360 tl yapıyor cumartesi-pazar vereceğim ama kararsızım :oops:

ekderste sadece gece ve gündüz diye ayrım var.
( haftasonları da geceden sayılıyor )

hafta içi gündüz saat 17:00 e kadar gündüz ücreti
haftaiçi akşam 17:00 den sonra ve hafta sonları gece ücreti ödenir.

okulumda hafta sonları haftada 10 saat kurs vermeyi düşünüyorum sizin görüşleriniz neler?

merhaba arkadaş bu mesajı atabilmek için üye oldum haberlerde okudum ders saati ücretini 2 katına çıkacakmış yani bize vuruyormu bu?
saati 18 tl varırki "yapılacak"iş statüsüne ulaşır çokda güzel olur

Bizde normal ders aksam 19:10 da bitiyor, o zaman her gun 3 saat geceden odemeleri lazim

PARS BİLİŞİM' Alıntı:
merhaba arkadaş bu mesajı atabilmek için üye oldum haberlerde okudum ders saati ücretini 2 katına çıkacakmış yani bize vuruyormu bu?
saati 18 tl varırki "yapılacak"iş statüsüne ulaşır çokda güzel olur
bence bir an önce üyelikten çık o mesajından sonra boğarlar seni bur da one öle söver gibi yok kardeş yok vurmuyor biliişimcilere yetiştirme kursları açabilen çok nadirdir bilişimcilerden.Şu an 18 tl felan olduğu yok.olduğunda da blişimciye bir faydası yok.Bu forumda ki genel görüş şudur ki ekders artacaksa bütün öğretmenlerin ki artmalıdır.

Arkadaşlar bende halk eğitime atandim tef mezunuyum maaş da farlilik olacak mi katsayi değişiyor mu bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi
Halk eğitim ile ilgili hic bilgim yok

Yani ücrete değişiklik oluyor mu ben daha evvel meslek lisesindeydim ortaokula geçince katsayim düştü orada da norm fazlasi oldum halkegitime atandim

kat sayınız değişir meslek lisesindeki gibi meslek tazminatı alırsınız maaşınıza yapan idareciye söyleyin

Geri