Halk eğitim kursu devamsızlıklar hakkında

Kodla Büyü

risen

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar.Benim kursum 1 ay önce 14 kişi olarak başladı.şuan 8 kişi var kursta.Bu durumda ne olacak?Kurstaki öğrenci sayısı 12 nin altına düştüğü zaman kapanıyormu kurs?

8 kritik sınır diye biliyorum. 8'in altına düşmemesi lazım. Yalnız düşerse de milli eğitim müdürlüğünden onay alınıp kursa devam edilebiliyor galiba.

Bu işin çaresine 14 ten 13 e düşerken bakmak lazımdı aslında. Ben kurslarda 1 kişi bile eksilmesin diye ilk baştan dikkat ediyorum. Şu an 37 kursiyerim var. Onlara bile aynı davranıyorum.

Eski kursiyerlere bir telefon açıp çağırabilirsin. Ya da 8'in altına düşerse milli eğitimden yazı aldıttırırsın idareye.

8 in altına düşmemesi gerekiyor hocam, durumu kurumun müdürüne bildiriyorsun gerekeni müdür yapıyor.

Geçen sene benim de başıma gelmişti hocam, İlçe Milli Eğitim'e haber verildi müdürlük aracılığıyla. Kursun vakit olarak yarısını tamamlamıştım, kalan kursiyerlerin mağdur olmaması adına kursa 8'in altında kursiyer sayısıyla devam ettim ve o şekilde bitirdim.

Teşekkürler arkadaşlar.Ulaşmaya çalışayım bakalım.Olmazsa idareye bildiririm artık.

Geri