Halk Eğitim Bünyesinde kurs açmam istendi??

Kodla Büyü

Veli33

Site Gezgini
Arkadaşlar halk eğitim müdürlüğünden kodlama kursu açmam isteniyor,
kendi okulumuzdaki öğrencilere dönük. Code org anlatmayı düşünüyorum.
Bunun ile ilgili elinde kurs planı olan varsa paylaşabilir mi?
İlk defa kurs açıyorum elimde hiçbir evrak yok paylaşırsanız sevinirim..

Hocam neden halk eğitim bünyesinde açacaksınız ki halk eğitim de kurs açmış biri olarak söylüyorum normal ek ders karşılığı giriyorsunuz destekleme ve yetiştirme kursu açın ona göre hakkınızı alın derim size

Hocam ben bunu Yetiştirme Kursumda kullanıyorum. Öncelikle code.org daha sonra scratch anlatıyorum. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Kodlama Kurs Planı.rar
    201.7 KB · Görüntüleme: 96
Halk eğitimde yaygın eğitim programı doğrultusunda modüllere göre kurslar açılıyor. Kodlama kursunu nasıl açıyorsunuz?

Arkadaşlar meslek lisesinde DYK açabiliyor muyum? Tam gün tam yıldan açılabiliyor ama daha fazla karşılığını almak varsa eğer neden DYK açmayım diye düşünüyorum.

Bildiğim kadarıyla Halk Eğitim kurslarının çoğunda kursiyerler için yaş aralığı 14 ile başlıyor
Öğrenci İşlemleri Kurs Açma Talebi Kurslar.png

İlçe kaymakamı istemiş arkadaşlar, dyk açmak daha mantıklı tabi ama diğer okullardan öğrenciler başvuru yapamıyor,

İlçe kaymakamı istemiş arkadaşlar, dyk açmak daha mantıklı tabi ama diğer okullardan öğrenciler başvuru yapamıyor,
Aslında öğrencilerin herhangi bir okuldaki herhangi bir kursu seçme hakkı var. Başka okullardan da sizin okulunuzdaki DYK kursuna öğrenciler başvuru yapıp gelebilir.

Halk Eğitimde uygun modül yok bildiğim kadarıyla. DYK açın. Her açıdan daha mantıklı. Madem kaymakam istemiş Yok da diyemezler ;)

Geri