Halk Eğitim Kurs takip - Ekders Bordro Programı v1

Kodla Büyü

erbay111

Site Gezgini
:tr: YENİ! :tr: Kurum, kurs ve personel bilgilerini girince kurs takibi ,ekders çizelgesi, takakkuk çizelgesi, ödeme emri belgesi ve banka listeleri alınabiliyor.En güzel tarafı kurs başlama -bitiş tarihleri ,gece veya gündüz oluşuna ve haftalık ders saati dağılımına göre program kendisi oluşuyor. Dilerseniz SSK, Bağkurlu ve Kadrolu için ayrı ayrı veya toplu işlem yapabilirsiniz.Hataları bildirirseniz sevinirim...

Zip şifresi: erbay111

Ekli dosyalar

• HEM_EKDERS_BORDRO_ PROGRAMI - v1.rar
    349.2 KB · Görüntüleme: 165
arkadaş program gerçekten güzel
ama kadrolu öğretmeni bulunan halk eğitimlerde kullanım için bazı eklentiler yapılması gerekebilir. bana göre
kurs bitiş tarihini kendisi hesaplayabilir
kadrolu öğretmenlerde maaş karşılığı ve planlama ücretlerinin hesaplanması
aynı öğretmene bir kurstan fazla görev verildiğinde bunların toplamını bularak.bordro hazırlarsa daha iyi olabileceğine inanıyorum.

tabiki bunlar benim acizane fikrim sana fikir verebileceğini düşündüm.

Arkadaşım program güzel çalışıyor ,emeğine sağlık.Listelemeleri (ekderes çizelgesi vb.)20 kişilik yapıyor.Nasıl düzelteceğimizi bildirirseniz sevinirim.

Hocam eline sağlık çok güzel olmuş.
ben daha önceden bunlarla çok uğraşmıştım.devamlı yapmayınca unuttum.ilk açılan sayfayı açılış sayfasını arkaplanda excel görünmeden sadece form sayfası olarak ayarlayabilseniz daha da güzel olur diye düşündüm
vaktiniz olursa bir deneyin

Hocam öncelikle elinize sağlık çok kullanışlı bir program hazırlamışsınız.
Yalnız sürekli hata alıyorum "compile error in hidden module:sayfa8"
Hem açılış esnasında hem de ekdersçizelgesi sayfasında "dikkat!önce buradan verileri güncelle" butonuna bastığımda.
Bu sorunu nasıl aşabilirim.

Uzun zaman cevap gelmeyince ben de takibi bırakmışım :)
Windows 7 kullanıyorum hocam. Bu sürede hatayı almamaya başladım zaten ekstra bir şey de yapmadım.
Programı kullananlar bilir benim merak ettiğim ek_ders_çizelgesi sayfasında yukarıdan tarihi seçtiğimizde tarihe göre verileri nasıl alıyor?

Değerl öğretmenim hazırlamış olduğunuz hem ekders takip programı için bayağı emek harcamışsınız ellerinize ve emeğinize sağlık.Teşekkürler.

Geri