halk eğitim merkezinde dersleri nasıl anlatıyorsunuz

Kodla Büyü

simonyu

Üye
arkadaşlar bende bu sene heme atandım bilgisayar kursu vercem meslekte ilk yılım içeriğe baktm ilk konularda özellikle nasıl uygulamalar yaptırabilrim bilemedm dersleri nasıl anlatıyorsnz yardımcı olursanız cok sevinirim:rolleyes:

öğrenciyi bulabilsek sitede döküman çok da iş öğrenci bulabilmekte. Olmadı kendim hazırlarım.

merhaba hocam. ilk başlarda fare ve klavye kullanmayı bilmeyenler olabileceği için ekteki dosyadaki oyunları özellikle fare ve klavye oyunlarını oynatın. yavaş yavaş geliştikçe ya da beraberinde diğer başlıktaki sunulardan ilerleyin. özellikle onparmak-hotkey programı çok işime yarıyor.

Ekli dosyalar

• OYUNLAR.rar
    18.7 MB · Görüntüleme: 391
Hakan yandım hocanın yazdığı "Bilgisayar öğrenmenin kısayolu 3" kitabını alın hocam beraberindeki dvd de sunumlar ve materyaller var onları kullanabilirsiniz. Bilgisayar İşletmenliği kursuna göre hazırlanmış zaten hocam çok işinize yarar.

ilk derste kursiyerlerle tanıştıktan sonra öğrencilere kurs hakkında bilgi verin hocam
Kurs süresi - Modüllerin Tanıtımı - Devamsızlık süreleri - Başarılı olma ya da başarısız sayılma durumları - Yapacağınız sınavlar ....

"Bilgisayar öğrenmenin kısayolu 3" kitabını alın derim. kitapla gelen dvd ki sunumlar size ilk zamanlarda yardımcı olur. Onlardan faydalanarak kendi sunumlarınızı zamanla oluşturursunuz.

bilgi güvenliği modülünde
http://www.bilgimikoruyorum.org.tr/ sitesinden faydalanabilirsiniz. Günlük hayata uyarlanarak hazırlanmış bir hikaye var. Çok güzel anlatılmış.

arkadaşlar bende bu sene heme atandım bilgisayar kursu vercem meslekte ilk yılım içeriğe baktm ilk konularda özellikle nasıl uygulamalar yaptırabilrim bilemedm dersleri nasıl anlatıyorsnz yardımcı olursanız cok sevinirim:rolleyes:
163 saatlik bilgisayar işletmenliği kurs planları:
https://bilgisayarbilisim.net/konular/163-saatlik-bilgisayar-isletmenligi-kurs-planlari.158581/

163 saatlik bilgisayar işletmenliği kurs kaynak kitap:
https://urun.n11.com/bilgisayar-kitaplari/bilgisayar-ogrenmenin-kisayolu-3-yardimci-dvd-P233461106

Eğer atandığınız ilçe büyük bir ilçe ve başvuru sayısı iyiyse bence kursiyerlerle görüşün kursu başlatmadan önce ve ayırabiliyorsanız ikiye ayırın grubu çünkü hiç bilmeyen insanlarla üniversite mezunlarını yada bilgisayar bilgisi olanları bir yere koyduğunuz zaman sıkıntı olabiliyor ne şekilde anlatırsanız anlatın bir taraf kesinlikle sıkılmaya başlayıp kursu yarıda bırakıyor

merhaba hocam. ilk başlarda fare ve klavye kullanmayı bilmeyenler olabileceği için ekteki dosyadaki oyunları özellikle fare ve klavye oyunlarını oynatın. yavaş yavaş geliştikçe ya da beraberinde diğer başlıktaki sunulardan ilerleyin. özellikle onparmak-hotkey programı çok işime yarıyor.
teşekkürler hocam

ilk 3 modül sözel ağırlıklı olduğu için sıkılabiliyorlar. bu yüzden KAHOOT tan yarışma yapıyorum. çok eğleniyorlar, öğrenmişte oluyorlar. size de tavsiye ederim.

ilk 3 modül sözel ağırlıklı olduğu için sıkılabiliyorlar. bu yüzden KAHOOT tan yarışma yapıyorum. çok eğleniyorlar, öğrenmişte oluyorlar. size de tavsiye ederim.

Kahoot'ta Quiz hazırlamanın pratik bir yolu var mu hocam? Tek tek soru bazlı giriliyor diye hatırlıyorum. Bu şekilde mi hazırlanıyor?

Hakan yandım hocanın yazdığı "Bilgisayar öğrenmenin kısayolu 3" kitabını alın hocam beraberindeki dvd de sunumlar ve materyaller var onları kullanabilirsiniz. Bilgisayar İşletmenliği kursuna göre hazırlanmış zaten hocam çok işinize yarar.
kesinlikle katılıyorum

Kahoot'ta Quiz hazırlamanın pratik bir yolu var mu hocam? Tek tek soru bazlı giriliyor diye hatırlıyorum. Bu şekilde mi hazırlanıyor?

evet soru soru test hazırlıyorsunuz. ama başkalarının hazırladığı testleride yaptırabiliyorsunuz. konularımıza uygun olan testleri favorilere kaydedip kullanabilirsiniz.

Geri