Halk Eğitim Öğretmenleri Eylül Semineri

Kodla Büyü

compteach06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Halk eğitim öğretmenleri olarak Eylül seminerinde ne yapacağımız belli mi ? Öğretim programları tanıtımına katılacak mıyız?

Hocam bildiğim kadarıyla halk egitimler yaygın eğitim kurumudur ve bunlarda seminer dönemi olmaz. Onun yerine alan taraması yapılıyor. Bildiğim kadarıyla alan taraması yaptığınızda da ek ders ücreti alamıyorsunuz.

Ogretim programları tanıtımı için ilçeden bi liste yollamislar 2 gün ilde tanıtım çalışması yapılacakmış. Halk eğitim öğretmeni olarak biz katılacak miyiz? Listede bilisim teknolojileri yazıyor diye bizim mudur bey gideceksiniz diyor ama doğrusu nedir acaba ?

Ogretim programları tanıtımı için ilçeden bi liste yollamislar 2 gün ilde tanıtım çalışması yapılacakmış. Halk eğitim öğretmeni olarak biz katılacak miyiz? Listede bilisim teknolojileri yazıyor diye bizim mudur bey gideceksiniz diyor ama doğrusu nedir acaba ?
Hangi günler tanıtım çalışması gözüküyor.

Normal de halk egitim merkezinde seminer ücreti ödenmiyor . Yeni toplu sözleşme maddelerine göre 2018 itibari ile halk egitim merkezi öğretmenleri de seminer döneminde haftalik 15 saat ek ders ücreti alacaklar .

Eylül için konuşmak gerekirse bazı halk egitim merkezleri ayrıca bir onay alarak öğretmenlerine ek ders ödenmesini sağlayabiliyorlar.

Normal de halk egitim merkezinde seminer ücreti ödenmiyor . Yeni toplu sözleşme maddelerine göre 2018 itibari ile halk egitim merkezi öğretmenleri de seminer döneminde haftalik 15 saat ek ders ücreti alacaklar .

Eylül için konuşmak gerekirse bazı halk egitim merkezleri ayrıca bir onay alarak öğretmenlerine ek ders ödenmesini sağlayabiliyorlar.

Nasıl bir onay almak gerekiyor hocam yardımcı olursanız sevinirim.

İşin angaryasını yine bize vermişler arkadaşlar. Önümüzdeki 3 gün sabah 3 ayrı okula giderek "Bütçemi Yönetebiliyorum" konulu seminer vermemiz gerekiyormuş. Sabah ilin en üç noktasına gidip seminer verecem, öğleden sonra da kursumu icra edecem. Yazık bize

Arkadaşlar, alan taramasi olarak degil de, direk seminer olarak gelmis yazi. Ve seminerin sonunda rapor yazacagimiza dair ibare var. Ancak yaygin egitim kurumlari icin bir program yok. Biz ilköğretim kurumlarina gore mi bir calisma yapacagiz, yoksa mesleki ve teknik ortaogretim kurumlarina gore mi?

Geri