Halk eğitim

Kodla Büyü

sym25

Üye
Halk eğitimde görev yapıyorum, bugün müdür kursiyer bulamazsam üniversitelere veya benzeri yerlere giderek kursumuz var diye bilgi vermek için göndereceğini, kursiyer toplamam gerekeceğini söyleyerek tehdit eder gibi konuştu böyle bir durum hakkında bilgisi olan var mı? Kursiyer peşinde koşacakmışım ‍♀️

Gidiyom de git gez hocam. Öyle müdüre bu yarar. Şaka Bi yana taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışıyor. Suyuda kendi değil sana taşımak istiyor

Hocam çok teşekkür ederim bilgi için gerçekten, Normalde kursiyer var müdür biraz otorite kurmaya çalıştı. Bende yönetmenliği çok bilmiyorumdum sayfaya yazdım. Okudum şimdi.Benim dışımda 4 usta öğretici alıyorlar. Onlara kurs açmayın dedim , daha çok sinirlendi ‍♀️

Halk Eğitim müdürleri kadrolu öğretmenleri pek sevmezler, çünkü usta öğreticilere fırça attıkları gibi kadrolulara fırça atıp mobbing yapamıyorlar.
Hatta milli eğitimdeki üst yöneticilere halk eğitimlere kadro verilmesin tüm halk eğitim öğretmenleri usta öğretici olsun diyenler var...

Halk Eğitim müdürleri kadrolu öğretmenleri pek sevmezler, çünkü usta öğreticilere fırça attıkları gibi kadrolulara fırça atıp mobbing yapamıyorlar.
Hatta milli eğitimdeki üst yöneticilere halk eğitimlere kadro verilmesin tüm halk eğitim öğretmenleri usta öğretici olsun diyenler var...
Gerçekten söylediğiniz gibi hocam , pek sevmiyor bizi.

Geri