Kodla Büyü
teşekkürler hocam emeğinize sağlık. Peki son başvvuru tarihi var mı kursla ilgili ..ben de anadolu lisesindeyim bt lab ım var. lise de de açabiliyor muyuz bu kursu ?

Arkadaşlar bu kurs için kullandığınız kit nedir. Arduino yeterli gelir mi? Kursu daha önce açanların elinde slayt, test vb. dökümanlar varsa paylaşabilir misiniz?

@bejndar Hocam geçen sene açmıştım ortaokul öğrencileri için. Elinizde gerekli kit vs. var ise açabilirsiniz. Tek şart halk eğitimde öğrencilerin yaş sınırı 12 diye biliyorum yani 12 yaşın altına kayıt kabul etmiyor halk eğitimler.

@bejndar Hocam geçen sene açmıştım ortaokul öğrencileri için. Elinizde gerekli kit vs. var ise açabilirsiniz. Tek şart halk eğitimde öğrencilerin yaş sınırı 12 diye biliyorum yani 12 yaşın altına kayıt kabul etmiyor halk eğitim
Hocam 10 yaşını doldurmuş olma şartı var. Ben 6.sınıf öğrencileri dün başvurumu yaptırdım.

Hocalarım bu kursun modül sınavlarını zamanında mı yapıyorsunuz yoksa hepsini bir mi yapıyorsunuz? Elinde örnek sınavlar olan varmı? Paylaşabilir misiniz.

Ben de bu kursa başvurdum onaylandı h.sonu basalayacagm inşallah.ben de varsa alablrm arkadslar

Hocam öba da mblock arduino eğitimi var. Ben önce o eğitimi aldım. Elimdeki malzemeye göre oradaki projeleri yaptırıyorum. Bir kaç tane de elimdeki malzemeye göre proje oluşturdum. Yaklaşık 15 tane proje yaptırıyorum. İlk 1-2 hafta algoritma - scratch - mblock üzerinden dersimi işliyorum. Kursu 14-15 kişi açın. Bir kaç hafta sonra sabit 10-11 kişi üzerinden kurs devam ediyor.

metin tabanliyi+ blok tabanliyi her yıl aciyorum 90+90 bir yıl içinde bana vakit olarak yetiyor.normalde daha da fazla acabiliyorum ama kişisel vakit yetmediği den 2 kurs bana yetiyor

Geri