Halkeğitim kursu açma BTR görevlendirmesi için koşul olabilir mi?

Kodla Büyü

gulages72

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, Batman il mem BTR görevlendirmesi için halkeğitim kursu açmayı görevlendirme şartı sayıyor. Sizce bu konuda nasıl bir yol izlemeliyiz? Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar...

neresinden uydurup da koymuş acaba bu şartı? eğitim gücü sendikasına üye olup oğuz özat'a durumu bildirin. bir kaç güne sorunu çözer. diğer sendikaların umrunda bile olmazsınız. o yüzden bu sendikayı önerdim. yoksa hiçbir sendikaya üye değilim. ama hepsini takip ediyorum.

Saçmalığın daniskası!
Zamane idarecileri kendilerini az biraz aşacak konularda inisiyatif almaya korkarlar ama kendi altlarına her türlü zorluğu çıkarırlar.
Batman halkeğitim merkezlerinin bilişimciye ihtiyacı varsa usulüyle kadro açıp bilişimci alsınlar, böyle bir zorbalığı kimseye dayatmaya hakları yok.

Kurs açmak mesele değil ama dayatma ile ve herhangi bir dayanağa dayanmadan başvuru kriterleri koymaları sorun. Temel amaçları şu aslında : çok fazla sayıda halkeğitim kursu açtırıp reklamlarını yaptırmak...

Hocam ek ders ücreti yüksek olsa öğretmen arkadaşlar istekli olur yoksa bu ücretlere istekli öğretmen bulmak çok zor.

Hocam ek ders ücreti yüksek olsa öğretmen arkadaşlar istekli olur yoksa bu ücretlere istekli öğretmen bulmak çok
Yıllardır halkeğitim kursları veriyorum hocam. En büyük sıkıntılardan bir tanesi de ücret konusu zaten. DYK'da 5 saat veren bir öğretmen ile aynı ücreti almam için benim 10 saat kurs vermem gerekiyor. Bu şartlarda zaten kurs açmak çok da mantıklı değil...

Merhaba arkadaşlar, Batman il mem BTR görevlendirmesi için halkeğitim kursu açmayı görevlendirme şartı sayıyor. Sizce bu konuda nasıl bir yol izlemeliyiz? Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar...
Peki şu soruya cevap verebiliyorlar mı? Din Kültürü Öğretmeni, Edebiyat öğretmeni, vs vs BTR olursa ne kursu açacak?

Hocam Batman merkez diye belirtmiştim. 100'ün üzerinde bilişimci mevcut burda. Kadrom halkeğitim de değil ayrıca. Lise de görevliyim. İstatistiklerini artırmak için yaptıklarını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Geri