Hangi akıllı telefonu almalıyım? Samsung, Xiaomi, Lenovo ?

Kodla Büyü
Yaklaşık iki senedir Xiaomi Redmi Note 3 Pro kullanılyorum. Hiç format atmadım ve hala ilk gün olduğu kadar hızlı. Güncelleme desteği konusunda da çok başarılı bir firma.
Hocam sende şuan hangi android sürümü var? Bizde android 7.0 var.

hocam kyro işlemciler diğerlerine göre 3 misli kadar transistör içeriyor 2 katı daha verimli çalışıyormuş bu sebeple. birde ramlari ddr4 1866. birde sony nin şimdiye kadar geliştirmiş olduğu en gelişmiş kamera sensörü var. tabi ben alalı 6 ay oldu birşeyler değişmiştir belki. ben mi5s aldım. parmak okuması çokta iyi değil. bazen 1-2 sn basılı tutmak gerekiyor. görüntü sabitleme olmadığı için bazen bulanık oluyor fotolar, sabit durmak gerekiyor vb. bundan memnun değilim. plus olanında bu tip sorunlar yok. diye biliyorum ama tam da incelemedim.

Açıklamanız için teşekkürler hocam.

ay sonunda kudusü ziyarete gideceğim. gelirken acaba huawei nin yapay zekalı telefonundanmı alsam diye düşünüyorum. duyumlarınız neler. yoksa iphonex mi alsam

Hocam ben de geçen cuma xiomi mi 5s plus sipariş verdim bugün elime geçmesini bekliyorum. Telefon özellik hız ve p/f bakımından çok iyi görünüyor. Ayrıca Antutu puanı da Xiomi mi5s ile benzer fiyata sahip diğer telefonlara göre çok yüksek. Umarım telefon beni mahcup etmez çünkü eşim iphone 6s istemesine karşın ondan habersiz Xiomi mi5s plus aldım :D

Mi4 kullanıyorum iki yıldır. Çok şükür bir problem yaşamadım. Arkadaşımda Mi5 plus kullanıyor gayet iyi telefon. Tavsiye ederim.

Hocam ben de geçen cuma xiomi mi 5s plus sipariş verdim bugün elime geçmesini bekliyorum. Telefon özellik hız ve p/f bakımından çok iyi görünüyor. Ayrıca Antutu puanı da Xiomi mi5s ile benzer fiyata sahip diğer telefonlara göre çok yüksek. Umarım telefon beni mahcup etmez çünkü eşim iphone 6s istemesine karşın ondan habersiz Xiomi mi5s plus aldım :D
Akşama kavga var...:D

MIUI güncellemeleri kastetmiştim hocam. Bir çok özellik geliyor bu güncellemelerle

xiaomi sar değerleri hakkında ne diyorsunuz yüksek bulanlar var https://handystrahlung.ch/sar.php?Marke=Xiaomi
özellikle not serisi
Hocam istenen düzeyde değil ama iphone baktınız mı xioamiyi geçiyor. Bu gibi durumlarda devletlerin devreye girip üretime izin vermemesi yada ülkeye sokmaması gibi önlemler almalı bence.
Cihaz çift sim kartlı biz tek sim kartı ile kullanıyoruz belki oran düşüyordur çift sime göre.

kesinlikle xiaomi...2 yıldır redmi note 3 kullanıyorum,arayüz,yazılım ve detay özellikler çok hoş ve kullanışlı..Ben yurtdışından almıştım,kargo ile geldi ,çokta memnunum..

Geri