Hangi kaskoyu tavsiye edersiniz?

Kodla Büyü

pcreis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar aracıma kasko yaptıracam.halk ve sompo japandan ful kasko içeriğiyle uygun fiyat aldım.sizce hangisini seçmeliyim müşteriyi mağdur etmeme noktasında sizce hangisi daha iyi?yoksa 400 lira daha fazla verip ak kasko mu yaptırayım? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Önemli olan poliçe ve aracınızın servisiyle olan anlaşmasıdır hocam. Poliçedeki maddeleri çok iyi okumanızı tavsiye ederim.
Şimdiye kadar tüm araçlarımı en uygun fiyat veren ve yetkili servisi ile anlaşmalı olan firmalardan yaptırdım. Elbette poliçelerin basılı hallerini okudum ve birer örneğini mail adresime gönderilmesini sağladım.
Bu arada bazı eksperler birden çok firmayla çalışabiliyor. Olur da bir kaza yaşarsanız aynı eksper bile duruma bakabilir, kim bilir...

Hocam İhtiyari Mali Mesuliyet bedelini yüksek tutun, bir de aracınızı istediğiniz yerde yaptırın varsın 200-300 fazla verin.Çakallar bu İMM olayını söylemiyor...Arkadaş Porche ye çarptı. 400 bin tl hasar çıkardılar.Kasko ödemiyor sigorta da 36 bin tl ödüyor. Aman dikkat

İmm halk 500.000 sompo japan 100.000 belirlemiş.halk yaptırayım o zaman.diğer içerikler benzer.

imm'yi kendiniz talepte bulunarak artırabilirsiniz. Benimkinde 2 milyon tl civarı birşeydi. 50-100 tl artırıyor o kadar. Ne olur ne olmaz.

İzmir'de uzun yıllardır sigorta ve kasko yaptırıp hemen hemen en uygun fiyatları aldığım bir büyüğüm var. Muhsin Bey, işinin ehlidir. Bir fiyat sormanızı tavsiye ederim. Web sitesi de mevcut. Siteyi de ben kurdum kendisine. ;)
Velhasılkelam tavsiye ederim efem: http://www.izmirsigorta.com.tr/
Telefon yasak değilse: 0533 465 7705 (Yasaksa özür dilerim)

Geri