Hangi telefonu alayım? Anket

Kodla Büyü
hocam bu listede kesinlikle 5s space gray :+1: (kliksada 1350 tlye geliyor axess varsa)..ama 1500ün üstüne cikarım diyorsanız g4 seramik kapaklı, 2bine yaklaşırım diyorsanızda kesinlike s6 champagne gold :D

şimdiden hayırlı olsun

Eleştirenler olmuş ama kesinlikle katılmıyorum. Zenfone 2 laser 5" aldım, ısınma hiç bir zaman olmadı. Önceki telefonum fırın gibiydi (Motorola Atrix)

Kapak olayı çok güzel. Yuvarlak boşlukta bir sürü bildirim var. Asus'un ZenUI arayüzü bugüne kadar gördüğüm en güzel android arayüzü ve inanılmaz esnek.

En iyi Fiyat / performans ürünü diyebilirim. 800 TL fiyata bu kadar özelliği kusursuz sunan ve yazılımı, desteği bu kadar başarılı olan telefon yok.

Telefonun tek kötü yanı, arka oval tasarımı. Ona da alıştım. Kamera bana yeterli geliyor. Profesyonel fotoğraf çekmediğim için yeterli.

Benim almamdaki en büyük kriter donanımhaber'de hakkında en az şikayet olan telefonun bu olması, fiyat / performansının çok iyi olması.

Asus.com.tr üzerinden aldım. 100 tl hediye çeki verdi üstüne. 1 aydır kullanıyorum. Çok memnunum, şarj süresi 2 günü bulabiliyor.

LG G2 Yİ İLK ÇIKTIĞINDA ALDIĞIMDA paran yetmedimi diye bakmışlardı zamanla herkesin elinde görmeye başladım :D

arkadaşlar yaptığım incelemeler ve soruşturmalar neticesinde ve buradaki anket sonuçlarına göre ya iphone 5s ya da lg g3 almaya karar verdim.....şu an ikisi arasında gidip geliyorum...

akıllı telefonlar 2 ye ayrılır. iphone ve diğerleri.
İphone kullandıktan sonra androidin en iyisi bile oyuncak gibi geliyor.
kasma, donma, kilitlenme vs iphone da yaşamazsınız.

Geri