Hangisini kullanmalıyız? ..:: Okul Panosu::..

Kodla Büyü

aydınDr

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Bilindiği gibi formda birçok arkadaşımızın tasarladığı dijital okul pano uygulamaları bulunmaktadır.
okulları için dijital pano uygulaması kullanan meslektaşlarım acaba kullanım,seçenek, görsel ve içerik olarak hangisini tavsiye edecektir.
İyi çalışmalar dilerim.

Re: Ynt: Hangisini kullanmalıyız? ..:: Okul Panosu::..

Led pano daha canlı ve dikkat çekici. 60cmx300cm yada büyükleri en iyisi.Hele 2 yada 3 renklisini bulursan, tadından yenmez.

Lcd yada Led TV Panolar çok soluk ( hele gün ışığında) ve donuk.Bakmadan geçiyorlar.

Ama En güzeli mukayese etmek.

Okulunuzda hangi pano uygulamasını kullaniyorsunuz veya size daha kullanışlı geliyor.

https://chrome.google.com/webstore/deta ... ghhd?hl=tr

Sanırım en çok bu kullanılıyor. Sadece dönem başında ders programını girmek biraz zaman alıyor. Bizim öğrenciler en çok hangi öğretmenin hangi sınıfta dersi var diye bakmak için kullanıyorlarmış. İlk hafta ders programı olmadan açınca bunu anladım çünkü sürekli yanıma geldiler. Bir de kendi resimlerini görünce mutlu oluyorlar. Ne zaman resim çeksem hocam panoya ne zaman atacaksınız sorusu gelir hemen ardından.

Bizde bu chrome daki eklentiyi kullanıyoruz. Çok kullanışlı bir program. Fakat sürekli program hata verip kendi kendini kapatıyor. Başlarda böyle bir problem yoktu. Sildim tekrar yükledim ama hata vermeye devam ediyor. Ne yapılması gerek acaba tecrübe eden arkadaşlar var mı acaba?

sinan86' Alıntı:
Bizde bu chrome daki eklentiyi kullanıyoruz. Çok kullanışlı bir program. Fakat sürekli program hata verip kendi kendini kapatıyor. Başlarda böyle bir problem yoktu. Sildim tekrar yükledim ama hata vermeye devam ediyor. Ne yapılması gerek acaba tecrübe eden arkadaşlar var mı acaba?
Hocam TRT haber eklentisinden dolayı kapanıyor diye yazmışlardı. Forumda vardı isterseniz bir aratın silinmediyse okuyabilirsiniz.

Win7 masaüstü bilgisayarda hem rutin işler hemde pano uygulaması birlikte kullanilabilinir mi

Geri