Harici Canlı Ders Kimin görülebilir mi?

Kodla Büyü

openstar

Üye
Eba Harici canlı ders tanımlarken,seçilen gün ve saatte eğer o sınıfın dersi varsa, öğrenci isimleri yanında resimdeki gibi kırmızı bir ünlem çıkıyor ve "Öğrencinin seçtiğiniz zaman aralığında başka canlı dersi var" yazıyor. Peki kiminle ve hangi canlı dersi olduğunu görmek mümkün mü? Eba da böyle birşey yok. Yani öğretmenler göremiyor. Öğrenci kendi ve idare görebiliyor. Özellikle web siteleri konusunda bilgili arkadaşlara soruyorum. Sayfa kaynağından yada vb. bir yerden bunu görmek mümkün mü?

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    88.8 KB · Görüntüleme: 111
Bildiğim yöntemlerle bulunamıyor.
Böyle bir ihtiyaç doğduğunda ilgili sınıftan eba ile alakası olmayan bir öğrencinin eba şifresini sıfırlayıp öğrenci bilgisiyle eba oturum açıp hangi öğretmenin dersi olduğunu öğrenmişliğim var.

okul grubundan soruyoruz mecbur hocam. başka öğrenci şifresi ile girilmez bana göre uygun değil. ama görsek kime ders tanımlanmış iyi olurdu tabi. 1 kere başıma geldi arkadaş sağolsun mesajı da ciddiye almamış. zor oldu ama toparladım yinede sınıfı.

Whatsapp grubundan yada baska öğrenci grubundan sorarsın öğrenci filan kişiye dersimiz gözüküyor der sende o arkadaşla irtibata geçersin

İdareden yada öğrenciden, whatsapp gruplarından vs. öğrenebiliyoruz. Bunu zaten biliyoruz. Onları üstte de yazdım zaten. Ben site kaynağından yada başka bir yerden bunu görmek mümkün mü diye onu sormuştum.

Geri