harici ders atamada sorun

Kodla Büyü

ersun

Aktif Üye
Arkadaşlar eba da harici ders atarken örneğin saat 13.50 diye giriyorum sonra göndere tıkladığımda saat 14.50 olarak kaydediyor. win 7 bilgisayarımda böyle oluyor.
win10 bilgisayarımda hiçbir sorun olmadan kaydeliyor.
zoom da saat dilimi ayarı yapılıyormuş herhalde o nerden yapılıyor bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Zoomda Shcedule kısmında saati ayarlarken zaman dilimini +3 istanbul seçin. düzelir.

Aynı sorun birkaç öğretmen arkadaşta da var. Arkadaşın dediği gibi win 7 lerde böyle oluyor. EBA da canlı dersi eklerken saati 11:50 seçiyorsun ama kaydederken 12:50 yapıyor. Sorun nedir arkadaşlar? Neden böyle oluyor?

Ben ne güzel okuluma sistemi oturtmuştum. Öğretmenlerimiz rahat bir şekilde zoom + eba üzerinden derslerini yapıyordu. Şimdi her şey karıştı ve zorlaştı.

Hocam bu sorunun tek bir nedeni Windows 7 saat ve tarih ayarı dengesizliği. Win7 de saat ve tarih ayarlarına girin otomatik saatten istanbul +3 yapın. Veya +3 olan başka bir şehir yapın. Bu sorun böyle çözülüyor.

Hocam bu sorunun tek bir nedeni Windows 7 saat ve tarih ayarı dengesizliği. Win7 de saat ve tarih ayarlarına girin otomatik saatten istanbul +3 yapın. Veya +3 olan başka bir şehir yapın. Bu sorun böyle çözülüyor.
Teşekkürler sayın hocam çözüldü. +3 moskova yaptım sonra saati ayarladım dersi atayınca bir sorun çıkmadı.

arkadaşlar benim zoom da aynı saat sorunu var ayrıca benim zoom da 11:50 11:40 11:30 yok hep 14:15 14:30 14:45 gibi çeyrek saatli gidiyor ? Bunu halledebilen var mı?

arkadaşlar benim zoom da aynı saat sorunu var ayrıca benim zoom da 11:50 11:40 11:30 yok hep 14:15 14:30 14:45 gibi çeyrek saatli gidiyor ? Bunu halledebilen var mı?
Hocam zoomda dakikanın üzerini tıkladığınızda mavi olur, elle istediğiniz dakikayı yazabilirsiniz.

Geri