harici harddisk önerisi istiyorum

Kodla Büyü

ozganömür

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar
harici haddisk almak istiyorum bana önerebileceğiniz marka model var mı?

wd bir kere halıya düştü bozuldu herşey gitti.Samsung 6 sene oldu 1 kere betona 4 kere sehpadan düştü herşey aynen muhafazalı gidiyor.
Markadan ziyade en kapasitelisini alın bir de en kalitelisinden koruyucu kılıf alın.

wd bir kere halıya düştü bozuldu herşey gitti.Samsung 6 sene oldu 1 kere betona 4 kere sehpadan düştü herşey aynen muhafazalı gidiyor.
Markadan ziyade en kapasitelisini alın bir de en kalitelisinden koruyucu kılıf alın.

kesinlikle katılıyorum, wd aldıysan 30 cm den yukarı yükseklikte nerdeyse şansı yok:(

daha iyisi çift hdd :) yedeğin yoksa şansın da yok...

wd kesinlikle alma pişman olursun.benim yıllarca oluşturduğum arşivim ve fotolarım vs hepsi gitti kafa atma probleminden dolayı.
samsung kesinlikle tavsiye ederim. biraz diğerlerinden pahalı ama değeceği kanaatindeyim.

Harici hdd eğer pc ye takılı kalacaksa 3,5 wd blue serisinden öneririm ama 2,5 olacaksa bağlantı 3.0 olduktan sonra hepsi aynı 4 senedir wd kullanıyorum sıkıntı yok yalnız 2,5 olan hdd biraz narin atmaya tutmaya gelmiyor.Beleş güzle kılıf veren bulursanız ondan alın.

Aynı ürün ama o satışa kapalı

400 tl falan da vermeye gerek yok aslında 200 tl civarındaki bir harddiskte işinizi görür, bu tür harici harddiskleri düşürmemeye dikkat edin düştüğü an içindeki verileri kurtarmanız imkansız hale gelebiliyor o yüzden mutlaka birkaç yedek yapı sadece harici hdd'ye de güvenmeyin.

Arkadaşlar a101de satılan toshiba 1tb harici hdd nasıldır acaba?

Ekli dosyalar

• 20180514_201128.png
    20180514_201128.png
    306 KB · Görüntüleme: 182
Geri