harici harddisk tavsiyesi

Kodla Büyü

fuego

Üye
arkadaşlar harici harddisk olarak 2,5 inch 500 gb samsung marka almayı düşünüyorum. içinizde samsung kullanan var mı?Ya da hangi markayı tavsiye edersiniz?

wd ve smart disk kullandım ikisi de hoş samsung u da gördüm hepsinin sistem aynı...
değişen durum yok sadece düşürmiceksiniz, ve elektrik sistemine zarar vermiceksiniz.

fuego' Alıntı:
arkadaşlar harici harddisk olarak 2,5 inch 500 gb samsung marka almayı düşünüyorum. içinizde samsung kullanan var mı?Ya da hangi markayı tavsiye edersiniz?

Bugün 190 TL ye Samsung 500 gb aldım sayın hocam. şık ve kullanışlı. çarpma düşme olmadıktan sonra en az 3-4 sene işimi görecek inşallah, tavsiye ederim.

marka olarakta samsung,wd, seagate, smartdisk düşünülebilir bence.

hürmetler

teşekkür ederim hocam.. aynen sizin aldığınızdan almayı düşünüyordum ben de....

valla sayın hocam kampanyadır odur budur hep aklımda idi, baya araştırdım :roll: baktım en sonunda olacak gibi değil ilk baktığımı aldım :++:

bana da lazım bakıyorum da 180 - 190 ytl para çok gibi geliyor dusermi ki acaba yakın zamanda?

aakcakaza' Alıntı:
bana da lazım bakıyorum da 180 - 190 ytl para çok gibi geliyor dusermi ki acaba yakın zamanda?

hocam ben bayağı bakındım...samsung' un fiyatı şu anda iyi gibi... tabii düşebilir de çünkü artık 1.8 ler çıktı. Yine de öyle çok düşeceğini sanmıyorum...

aakcakaza' Alıntı:

hocam inanır mısın değmiyor düşünmeye, 190 - 200 den düşecek 150 lere, bu sefer 750 gb ı 200 lira olacak, ona bakıp duruyor olacaktım almasaydım :D

bende daha yeni codegen 320 gb lık hdd aldım piyasadaki en ince hdd çok şık duruyor parlak beyaz aldım
130 TL fiyatı ,500 gb olanı 160 küsür fena değil tavsiye ederim

bunun dışında wd nin mavi renkte bir hdd si çıkmış piyasaya biraz fiyatı pahalı ayrıca win 7 uyumlu

fantasio' Alıntı:
bunun dışında wd nin mavi renkte bir hdd si çıkmış piyasaya biraz fiyatı pahalı ayrıca win 7 uyumlu

hocam peki nedir bunun fiyatı? ya da link gönderebilir misin?

hürmetler

hocam valla ben bazı bilgisayarlarda çalıştıramadım mesela.iki tane usb kablosu var bazı bilgisayarlarda ikisini de takıyorum çalışııyor bazı bilgisayarlarda ikisini de takmama ragmen çalışmıyor..

seagate 250 gb 2,5 " 16 mb 175 tl fiyat nasıl..

eses' Alıntı:
hocam valla ben bazı bilgisayarlarda çalıştıramadım mesela.iki tane usb kablosu var bazı bilgisayarlarda ikisini de takıyorum çalışııyor bazı bilgisayarlarda ikisini de takmama ragmen çalışmıyor..
bende bir tane usb kablosu var oda bayağı bir kısa:) ben memnunum şimdilik ama biraz pahalıya gelmiş bu marka.........

kafkas' Alıntı:
fantasio' Alıntı:

hürmetler

http://www.hepsiburada.com/western-digi ... d=bd847355

# Form Factor: 2.5’’
# Arayüz: USB 2.0
# Renk: Mavi
# WD SmartWare Yazılımı; Görsel yedekleme ekranı, kategorilerdeki içeriği ve yedekleme sürecini gösterir; Otomatik ve sürekli veri yedeklemesi
# Parola koruması ve 256-bit donanım tabanlı şifreleme
# 2 sene sınırlı garanti
# Uyumluluk: Windows XP/Vista/7 ve Mac OS X, Tiger, Leopard

Ekli dosyalar

• bd847355.jpg
    bd847355.jpg
    16.9 KB · Görüntüleme: 1,039
fantasio' Alıntı:
kafkas' Alıntı:
fantasio' Alıntı:

hürmetler

http://www.hepsiburada.com/western-digi ... d=bd847355

# Form Factor: 2.5’’
# Arayüz: USB 2.0
# Renk: Mavi
# WD SmartWare Yazılımı; Görsel yedekleme ekranı, kategorilerdeki içeriği ve yedekleme sürecini gösterir; Otomatik ve sürekli veri yedeklemesi
# Parola koruması ve 256-bit donanım tabanlı şifreleme
# 2 sene sınırlı garanti
# Uyumluluk: Windows XP/Vista/7 ve Mac OS X, Tiger, Leopard

sağol hocam bu tam işimi görecek, hayati dosyalarım içinde bir harddisk arıyordum, çok iyi oldu. sağolun

hürmetler

arkadaşlar fiyatlar geçmişe göre daha ucuzlamış. windows 7 uyumlu 500 gb ve 1 terabyte kapasiteli harddisk öneriniz var mı? fiyatı da uygun olsun mümkünse:):):):):)

Geri