Harika Bir Etkileşimli Tahta Kilit Programı

Kodla Büyü
Bir BT Rehber öğretmenler olarak öğrencilerin tahtayı amaç dışı ve izinsiz kullanmalarını önlemek hep uğraşım olmuştu. ATAK programının devamlı bozulması ve tahtaları habire formatlamaktan artık gına gelmişti ki intenette araştırma yaparken mersin ilinin hazırladığı bu program dikkatimi çekti. Program çok başarılı denedim herhangi bir hata vermiyor. Flash hazırlama ve akıllı tahtaya kurulumu çok hızlı ve basit. Üstelik tahta öğretmen tarafından akıllı telefon ile QR kodla da açılabiliyor. Bunların dışında bir sürü daha özellik katmışlar. Programı yapan her kimse elini öpmek lazım herkese tavsiye ederim.

http://mersin.meb.gov.tr/fatih/maks.aspx#icerik
Rar şifreliymiş şifre : 123 yazıyor indirme linkinin üstünde

Linkten inceleyebilirsiniz.

indir.jpg

Son düzenleme:
Evet başta 360 total programın bazı dosyalarına karşı uyarı veriyor. Kurulum esnasında devre dışı bırakıyorum sonrasında da uyarı verdiği dosyaları istisnalara ekliyorum sorun kalmıyor. Ben en çok tahtayı QR kod ile açabilme özelliğini sevdim. İsteyen öğretmenlerin telefonlarına, kurulum dosyaları arasında inen apk yı kurdum tahtayı telefondan açıp kapatıyorlar. Yavaş yavaş flash olayından kurtulabilirsem çok iyi olur diye düşünüyorum. Hem usb portları bozuluyor hemde flashını unutan silen virüs bulaştıran sürekli yeniden anahtar istiyor bu sorun da ortadan kalkar bakalım inşallah zamanla oda olur.

Geri