Hayırlı olsun 657 Değişiyor

Kodla Büyü

kobo26

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ewt eğitim Birsen li olupta söylenmemize rağmen yok yalan dedıgınız yasa degısıyor artık egıtım bırsenlıler harıc kımseye ekmek yok artık ıktıdar degıstıkce dıger taraf Atılma korkusuyla yaşayacak hayırlı olsun

EBS liler neden tepki vermezler acaba.Yetki onlarda, etki onlarda.
Neden susuyorlar?

Gün olur devran döner, keser döner sap döner.

bu öğretmen camiasından hiçbirşey olmaz.
O yüzden dert etmeye gerek yok hocam. :wink:

ya anlamadıgım ebs kufretmedıgınız kalıyor sonrada neden seslerı cıkmıyor dıyorsunuz sen ben bız sız dıye ayırıp neden bızı desteklemıyorlar demek mantıklımı

deyneği hepımıze gosterıyorlar öğretmen dıyede ayırmak mantıksız

baslıgı okuyunca duzgun paylasımlar var dıye gırdım okuyayım dedım dun gece baktım yazmaya bıle degmez bır sendıkalı dıger sendıkaya laf atmıs o kadar

Not: EBS lı degılım ama sızın zıhnıyetıde tasnif etmıyorum

Sayın Hocam!
Yetkili sendika olduğundan dolayı olmuş olabilir mi? Önceki Başkanının şimdi milletvekili olması size manidar gelmiyor mu? Yoksa 2014 teki 121 Tl lik zammı ne kadar çabuk unuttunuz! durumun gidişatının farkında değil misiniz?
Ayrıca : tasnif değil hocam TASVİP etmek(tasvip -bi
isim (tasvi:bi) Arapça taṣvīb
isim Bir düşünce veya davranışın doğru olduğunu belirtme, onama, uygun bulma...onamak - TÜRK DİL KURUMU
www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=ONAMAK)

Hocamın yanlışını duzelten iyi olmuş hocam biz böyle birbirimizin yanlışını düzeltelim sırtımiz yere gelmez :D

Re: Ynt: Hayırlı olsun 657 Değişiyor

Tasnif: kategorilere göre ayırmak ve düzenlemek. Gibi bir şey
İşin güzel yanı ne Biliyormusunuz?
Eski başkan Ahmet hocanın vekil olarak sesi çıkmıyor...Çünkü evet diyerek bu değişikliğe oy verecek.

Geri