HazırTest -Soru bankası, test hazırlama ve paylaşma programı

Kodla Büyü
Re: HazırTest -Test Hazırlama-Paylaşma Programı (link yenilendi)

valla süpermişşş

Bu program bilgisayarınıza zarar verebilir diyor Windows 7 var mı bi sıkıntısı?

Windows 7 in uyarılarılarını görmezden gelin. Teoride kullancılar için güzel fakat pratikte yazılım geliştiriciler için pahalı bir özellik. Windows 7 her program için onaylanmış bir güvenlik sertifikası ister. Onaylı sertifikası olmayan programları ise onaysız, güvensiz olarak varsayar ve kullanıcıya bunu bildirir. Bu sertifikalar www.verisign.com, www.thawte.com gibi firmalar tarafından ücret karşılığında satılır. Programı yazan kişi olarak söylüyorum, paramı böyle gereksiz bir hizmeti almak için harcamayacağım. Hazırtest zaten ücretsiz olarak dağıtılan bir program, bu programdan bir gelir beklemiyorum, bari gideri olmasın :)

Sonuç itibariyle bu program bilgisayarınıza bir zarar vermez. Antivirüslerle taratabilirsiniz.

Deneyecem :+1:

"Resimli şıkların da yanyana gösterilebilmesi sağlanacak
Testlerden farklı gruplar oluştuğunda son soruların aynı olması engellenecek."

Bahsettiğin bu işlemlerde hallolursa süper...

teşekkürler. emeğinize sağlık

Emeğinize sağlık hocam

Programı beğenen ve yorum yapanlara teşekkür ederim.

Arkadaşlar programı javada baştan yazmaya karar verdim. Kaynak kodlar açık olacak. Java bileniniz veya proje içerisinde zamanla öğrenmek isteyeniniz varsa gelsin. Güzel bir ekip kuralım, zevkli bir şekilde , işe yarar bir program üretelim.

indiremedim, sıkıntı var.
Hazır Test -Soru bankası, test hazırlama programına ihtiyaç var.

Emeğiniz tartışılmaz fakat son versiyon ücretliye geçmişş ve az buz bir ücrette istememişsiniz herkes kendi emeğine kendisi değer biçer tabi fakat 20 lira civarında olması size daha çok kazandıracaktır...

ulasturhan' Alıntı:
Emeğiniz tartışılmaz fakat son versiyon ücretliye geçmişş ve az buz bir ücrette istememişsiniz herkes kendi emeğine kendisi değer biçer tabi fakat 20 lira civarında olması size daha çok kazandıracaktır...
Bu programı geliştirmek için verilen emeği tahmin edebilseydiniz, yukarıdaki cümleyi kurmazdınız. Bu programı kıymetini bilen kişi kullansın, az olsun, öz olsun.

Size reel bir gerçekten bahsettim hocam şahsen 150 lşra vermek yerine soruları 5 5 çıkartır wordde birleştiririm. ama fiyat 20 lşra olsa ilk önce ben alırım ve emin olun benim gibi düşünen çok arkadaş var. ben 2.0 dan beri sizi takip ediyorum. emeğinizin tartışılmayacağını zaten söylemiştim. ama taktir sizin öyle diyorsanız öyle olacaktır...

Geri