Hem Norm Fazlasıyım Hem Formatör İşler Karıştı

Kodla Büyü

hiccckup

Üye
Benim bulunduğum okulda iki bilgisayar öğretmeniyiz benim hizmet puanım düşük olduğu için benim görevlendirmem çıktı . Buraya kadar her şey normal. Fakat hizmet puanım düşük olduğu için aynı zamanda formatör önceliğide bende. Müdürüm ısrarla diğer öğretmenin ismini vermesine karşılık ilçe önceliğin bende olduğunu söylemiş ve sonuç olarak görev bana çıktı. Ama müdür buna karşı çıkıyor. Başka bir okulda görevlendirmedeyim işler arap saçına döndü. Bir fikri olan lütfen yardım etsin ben 3 gündür işin içinden çıkamadım...

Formatör olmak için iki kişi başvurdu ise iki kişiden Bilgisayarla ilgili belgesaati toplamı fazla olanlardan kıdemi düşük olana görev verilir diyor ekteki resmi yazıda. Bu durumda öncelikle kurs belge saati sayınıza bakmak durumundalar sonra kıdeme bakmalılar. diğer bir yazı daha var o nu bulamadım bizim müdür göstermişti bana yazıyı(ben de aynı durumu yaşıyorum çünkü) o yazı da müdür istediğini gerekçe göstererek formatör yapabilir diyor.

Ekli dosyalar

• 2008_22168_sayili_yazipdf.rar
    2.1 MB · Görüntüleme: 22
evet arkadaşlar istanbuldayım :x ve o listede adım var buna rağmen müdür kaprisi yaşıyorum...
teacherafo ben bilgisayarla ilgili belge saati derken hangi belgeler kastediliyor onun hakkında da bilginiz varsa alabilir miyim?

Ben elimdeki tüm belgeri koydum. İntel eğiticilik belgem,Bilgisayarlı Muhasebe kursu almıştım bir aralar onu budrumun farkına geçen sene varmıştım sene içinde il formatörlerinin açtığı web tasarım kursuna gittim sırf belge almak için o belgeleri koydum.
Yani MEB onaylı olanlar ve Hizmet içi Eğitim Kanalı İle alınan Belgeler Milli Eğitim de geçiyor diye biliyorum

Teşekkürler hocam ben hiç birşey yapmadım okulun beni norm fazlasına çıkardığını biliyordum ilçeye benim adım bile verilmedi fakat artık hak yerini mi buldu bilemem ilçe benim öncelikli olduğumu söylemiş bir kaç ısrara rağmen ilde yayınlanan listede adım var kurum netten okula yazı geldi müdür bey hala itiraz edip duruyor :!: bu öğretmencağız burda kendini görevli sanıyor kafasını karıştı bu işi çözün diye ilçeyi aradı :!: Ne yaparsam hakkımı kurtarabilirim ilçeye gitmeli miyim :?:

Geri