hem sergi davetiyesi, yorumlarınız?

Kodla Büyü

ozhan07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hem sergisi için bi davetiye hazırladım, özellikle yazı tipi ve renkleriyle ilgili sıkıntı var gibi geldi, nasıl yapılabilir kararsız kaldım, yorumlarınız...

Ekli dosyalar

• davetiyeÇAM kopya.jpg
    davetiyeÇAM kopya.jpg
    75.8 KB · Görüntüleme: 1,368
ozhan07' Alıntı:
hem sergisi için bi davetiye hazırladım, özellikle yazı tipi ve renkleriyle ilgili sıkıntı var gibi geldi, nasıl yapılabilir kararsız kaldım, yorumlarınız...

Hocam gerçekten her yerinde sıkıntılar var. Nasıl birşey istediğinizi yazarsanız isterseniz yardımcı olmaya çalışabilirim..

insan figürlerini büyütebilirsiniz.

çamlıbel yazı karakterini biraz daha dolgun fontla yazmak hoş olabilir.

Herkes için hayat boyu kısmı pek oturmamış. ayrı sloganlar olarak belgenin farklı yerlerinde olabilir

uzun zamandır böyle şeyler hazırlamadığım için biraz uzak kaldım, her yerinde derken tamamen yapıyı mı değiştirmeliyim (Çam-ev yapısı), yoksa renk ve yazı tipi-büyüklüğü-efekt ile ilgili ayarlarımı kastettiniz.

valla iki seçenek yapayım, idare karar versin diye düşünmüştüm, biri sade-çiçekli falan, diğeri de bu şekilde halk eğitim kurs ve çalışmalarını gösteren bir şekilde olsun diye, uğraştım...

ozhan07' Alıntı:
uzun zamandır böyle şeyler hazırlamadığım için biraz uzak kaldım, her yerinde derken tamamen yapıyı mı değiştirmeliyim (Çam-ev yapısı), yoksa renk ve yazı tipi-büyüklüğü-efekt ile ilgili ayarlarımı kastettiniz.

valla iki seçenek yapayım, idare karar versin diye düşünmüştüm, biri sade-çiçekli falan, diğeri de bu şekilde halk eğitim kurs ve çalışmalarını gösteren bir şekilde olsun diye, uğraştım...

ben birşey hazırlıyorum hocam. isterseniz üzerinde oynamalar yapıp istediğiniz şekle sokarsınız..

Accipiter' Alıntı:
ozhan07' Alıntı:

ben birşey hazırlıyorum hocam. isterseniz üzerinde oynamalar yapıp istediğiniz şekle sokarsınız..

teşekkürler hocam. bekliyorum

DotCom' Alıntı:
insan figürlerini büyütebilirsiniz.

çamlıbel yazı karakterini biraz daha dolgun fontla yazmak hoş olabilir.

Herkes için hayat boyu kısmı pek oturmamış. ayrı sloganlar olarak belgenin farklı yerlerinde olabilir

sağolun hocam, dediğiniz değişiklikleri yapıyorum...

Şöyle birşey hazırladım hocam:

mxtzv.jpg

Psd dosyasını da ekledim. Kullanmak isteyen arkadaşlar da indirsin..

Ekli dosyalar

• camlibel.zip
    736.1 KB · Görüntüleme: 161
hocam benimde bir afişe ihtiyacım var ama tübitak ile ilgili bir serimiz olacak afiş ve davetiye yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz banada

mavimali' Alıntı:
hocam benimde bir afişe ihtiyacım var ama tübitak ile ilgili bir serimiz olacak afiş ve davetiye yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz banada

nasıl birşeye ihtiyacınız var, detaylı bilgi verirseniz birşeyler yapmaya çalışırım. kullanılacak görseller, ebat v.s

Geri