hg zil pro otomatik başlatma

Kodla Büyü

bil_tek

Aktif Üye
arkadaşlar hg zil pro bilgisayar her yeni açılışında kendiliğinden çalışmasını istiyorum. windows başlangıç klasörüne programı kopyaladım ama windows açıldığında run-time error hatası veriyor ve program çalışmıyor.böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

nasıl hocam hg zil pro exe dosyasını kopyalayıp yapıştırdım. msconfig başlatma baktığımda programı orda görüyorum ama yine de hata veriyor

zil programının kısayolunu masaüstüne veya herhangi bir yere oluşturun, sonra kısayolu tutup başlat menüsünün üstüne getirin, başlat menüsü açıldıktan sonra programlar kısmına gelin açılan menüde başlangıcın üzerine getirin ve bırakın hocam.

hocam çözdüm sorunu programın kısayolunu eklemek gerekiyormuş ben direkt kopyalıyordum ilginiz için teşekkürler..

Runtime error 53 file not found hatası alıyorum pc de, otomatik açmıyor. Çözümü ne olabilir?

program içerisindeki uygulama.txt içeriğini bu şekilde yaptıktan sonra, uyumluluk giderme ayarlarını önerilen (xp sp2) şeklinde kaydediyoruz ve program Runtime error:53 hatası vermeden, hızlı bir şekilde açılıyor. win+R shell:startup ile uygulamanın kısayolunu başlangıç klasörüne ekliyoruz ve açılışta program aktif oluyor.

uygulama.txt
"C:\Users\HGx2\Desktop\jjjjj.m3u"
"_0FFCEB865D47D9643B17DC.exe"
1

Geri